Einhell TP-RO 18 Set Li BL Čierna, Červená, Strieborná 30000 ot/min
Kód: NAKEINFRE0002Podrobný popis
Einhell TP-RO 18 Set Li BL Čierna, Červená, Strieborná 30000 ot/min| Priemer otvoru na odsávanie prachu (max) | 3,5 cm |
| Rozsah upínania nástrojov | 8 (5/16"), 6 |
| Rýchlosť pri voľnobehu (max) | 30000 ot/min |
| Skladovacia taška | Áno |
| Balenie batérií | Nie |
| Nabíjačka | Nie |
| Zariadenie na odsávanie prachu | Áno |
| Vstavané svetlo | Áno |
| Farba | Strieborná, Červená, Čierna |
| Nastaviteľná rýchlosť | Áno |
| Typ motora | Striedavý |
| Hmotnosť | 1,34 kg |
| Napätie batérie | 18 V |
| Napájací zdroj | Batérie |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Plunge routers |
|---|---|
| EAN: | 4006825662818 |
| Priemer otvoru na odsávanie prachu (max): | 3,5 cm |
| Rozsah upínania nástrojov: | 8 (5/16"), 6 |
| Rýchlosť pri voľnobehu (max): | 30000 ot/min |
| Skladovacia taška: | Áno |
| Balenie batérií: | Nie |
| Nabíjačka: | Nie |
| Zariadenie na odsávanie prachu: | Áno |
| Vstavané svetlo: | Áno |
| Farba: | Strieborná, Červená, Čierna |
| Nastaviteľná rýchlosť: | Áno |
| Typ motora: | Striedavý |
| Hmotnosť: | 1,34 kg |
| Napätie batérie: | 18 V |
| Napájací zdroj: | Batérie |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
