Havit SK907BT - 30 W bezdrôtový Bluetooth reproduktor (čierny)
Kód: AKGHAVGLO0020Podrobný popis
Havit SK907BT - 30 W bezdrôtový Bluetooth reproduktor (čierny)| Bluetooth | Áno |
| Dosah bezdrôtového pripojenia Bluetooth | 10 m |
| Vstup AUX | Áno |
| Technológia prepojenia | Káblový a bezdrôtový |
| RMS výkon | 30 W |
| Výstupný výkon (PMPO) | 40 W |
| Základný materiál | Textil, Koža, Drevo, Akrylonitrilbutadienstyren (ABS) |
| Typ produktu | Prenosný stereo reproduktor |
| Farba | Čierna |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Portable and wireless speakers |
|---|---|
| EAN: | 6939119042219 |
| Bluetooth: | Áno |
| Dosah bezdrôtového pripojenia Bluetooth: | 10 m |
| Vstup AUX: | Áno |
| Technológia prepojenia: | Káblový a bezdrôtový |
| RMS výkon: | 30 W |
| Výstupný výkon (PMPO): | 40 W |
| Základný materiál: | Textil, Koža, Drevo, Akrylonitrilbutadienstyren (ABS) |
| Typ produktu: | Prenosný stereo reproduktor |
| Farba: | Čierna |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
