Baseus Compact P10068306113-00 Lítium-iónová powerbanka 5000 mAh čierna
Kód: LADBSUPOW0085Podrobný popis
Baseus Compact P10068306113-00 Lítium-iónová powerbanka 5000 mAh čierna| Počet portov USB typ C | 1 |
| Rýchle nabíjanie | Áno |
| Zdroj nabíjania | USB |
| Typ batérie | Lithium-ion (Li-ion) |
| Kapacita batérie | 5000 mAh |
| Vstavané rádio | Nie |
| Šírka | 40 mm |
| Výška | 26 mm |
| Dĺžka | 80 mm |
| Celkový príkon | 20 W |
| Počet súčasne pripojených zariadení (max) | 1 |
| LED kontrolka napájania | Áno |
| Farba | Čierna |
| Upozornenia | Do not expose to high temperatures or direct sunlight., Dispose of in accordance with local regulations for the collection and recycling of electronic waste., Do not throw into fire or disassemble. |
| Výstražné piktogramy | GHS02: Horľavé, GHS09: Nebezpečenstvo pre životné prostredie, GHS06: Toxic |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Power banks |
|---|---|
| EAN: | 6932172659509 |
| Počet portov USB typ C: | 1 |
| Rýchle nabíjanie: | Áno |
| Zdroj nabíjania: | USB |
| Typ batérie: | Lithium-ion (Li-ion) |
| Kapacita batérie: | 5000 mAh |
| Vstavané rádio: | Nie |
| Šírka: | 40 mm |
| Výška: | 26 mm |
| Dĺžka: | 80 mm |
| Celkový príkon: | 20 W |
| Počet súčasne pripojených zariadení (max): | 1 |
| LED kontrolka napájania: | Áno |
| Farba: | Čierna |
| Upozornenia: | Do not expose to high temperatures or direct sunlight., Dispose of in accordance with local regulations for the collection and recycling of electronic waste., Do not throw into fire or disassemble. |
| Výstražné piktogramy: | GHS02: Horľavé, GHS09: Nebezpečenstvo pre životné prostredie, GHS06: Toxic |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
