Power Bank 20000mAh QC+PD 20W + lightning PB20E
Kód: LADBLOPOW0030Podrobný popis
Power Bank 20000mAh QC+PD 20W + lightning PB20E| Počet portov USB typ C | 1 |
| Konektor USB typu C | Áno |
| Vstupné rozhranie | USB Typ-C |
| USB A výstupné porty | 2 |
| Napätie batérie | 3,7 V |
| Doba nabíjania batérie (USB) | 6 h |
| Typ batérie | Polymér |
| Zdroj nabíjania | USB Typ-A, USB Typ-C |
| Počet nabíjacích cyklov | 1000 |
| Kapacita batérie | 20000 mAh |
| Návod na použitie | Áno |
| Dodávané káble | Micro-USB |
| Hĺbka | 140 mm |
| Hmotnosť | 420 g |
| Výška | 27 mm |
| Šírka | 68 mm |
| Vstupné napätie | 5 V |
| Prvky ochrany napájania | Prehriatie, Skrat, Prílišné vybitie, Preťaženie, Nadprúd |
| Port 2 výstupný prúd | 3 A |
| Port 1 výstupný prúd | 3 A |
| Celkový výstupný výkon | 20 W |
| Vstupný prúd | 2 A |
| Výstupný prúd portu 3 | 2 A |
| Počet súčasne pripojených zariadení (max) | 4 |
| Tvar | Obdĺžnik |
| Farba | Biela |
| Kompatibilné nabíjačky | Univerzálne |
| Množstvo v balení | 1 kusov |
| Typ balenia | Box |
| Upozornenia | Do not throw into fire or disassemble., Dispose of in accordance with local regulations for the collection and recycling of electronic waste., Do not expose to high temperatures or direct sunlight. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Power banks |
|---|---|
| EAN: | 5900804146674 |
| Počet portov USB typ C: | 1 |
| Konektor USB typu C: | Áno |
| Vstupné rozhranie: | USB Typ-C |
| USB A výstupné porty: | 2 |
| Napätie batérie: | 3,7 V |
| Doba nabíjania batérie (USB): | 6 h |
| Typ batérie: | Polymér |
| Zdroj nabíjania: | USB Typ-A, USB Typ-C |
| Počet nabíjacích cyklov: | 1000 |
| Kapacita batérie: | 20000 mAh |
| Návod na použitie: | Áno |
| Dodávané káble: | Micro-USB |
| Hĺbka: | 140 mm |
| Hmotnosť: | 420 g |
| Výška: | 27 mm |
| Šírka: | 68 mm |
| Vstupné napätie: | 5 V |
| Prvky ochrany napájania: | Prehriatie, Skrat, Prílišné vybitie, Preťaženie, Nadprúd |
| Port 2 výstupný prúd: | 3 A |
| Port 1 výstupný prúd: | 3 A |
| Celkový výstupný výkon: | 20 W |
| Vstupný prúd: | 2 A |
| Výstupný prúd portu 3: | 2 A |
| Počet súčasne pripojených zariadení (max): | 4 |
| Tvar: | Obdĺžnik |
| Farba: | Biela |
| Kompatibilné nabíjačky: | Univerzálne |
| Množstvo v balení: | 1 kusov |
| Typ balenia: | Box |
| Upozornenia: | Do not throw into fire or disassemble., Dispose of in accordance with local regulations for the collection and recycling of electronic waste., Do not expose to high temperatures or direct sunlight. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
