Power Bank 20000mAh QC+PD 20W + lightning PB20E
Kód: LADBLOPOW0033Podrobný popis
Power Bank 20000mAh QC+PD 20W + lightning PB20E| USB A výstupné porty | 2 |
| Konektor USB typu C | Áno |
| Počet portov USB typ C | 1 |
| Vstupné rozhranie | USB Typ-C |
| Doba nabíjania batérie (USB) | 6 h |
| Počet nabíjacích cyklov | 1000 |
| Zdroj nabíjania | USB Typ-A, USB Typ-C |
| Typ batérie | Polymér |
| Kapacita batérie | 20000 mAh |
| Napätie batérie | 3,7 V |
| Návod na použitie | Áno |
| Dodávané káble | Micro-USB |
| Šírka | 68 mm |
| Výška | 27 mm |
| Hmotnosť | 420 g |
| Hĺbka | 140 mm |
| Port 1 výstupný prúd | 3 A |
| Prvky ochrany napájania | Preťaženie, Prehriatie, Nadprúd, Skrat, Prílišné vybitie |
| Celkový výstupný výkon | 20 W |
| Vstupný prúd | 2 A |
| Vstupné napätie | 5 V |
| Port 2 výstupný prúd | 3 A |
| Výstupný prúd portu 3 | 2 A |
| Farba | Biela |
| Kompatibilné nabíjačky | Univerzálne |
| Tvar | Obdĺžnik |
| Počet súčasne pripojených zariadení (max) | 4 |
| Typ balenia | Box |
| Množstvo v balení | 1 kusov |
| Upozornenia | Dispose of in accordance with local regulations for the collection and recycling of electronic waste., Do not throw into fire or disassemble., Do not expose to high temperatures or direct sunlight. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Power banks |
|---|---|
| EAN: | 5900804146636 |
| USB A výstupné porty: | 2 |
| Konektor USB typu C: | Áno |
| Počet portov USB typ C: | 1 |
| Vstupné rozhranie: | USB Typ-C |
| Doba nabíjania batérie (USB): | 6 h |
| Počet nabíjacích cyklov: | 1000 |
| Zdroj nabíjania: | USB Typ-A, USB Typ-C |
| Typ batérie: | Polymér |
| Kapacita batérie: | 20000 mAh |
| Napätie batérie: | 3,7 V |
| Návod na použitie: | Áno |
| Dodávané káble: | Micro-USB |
| Šírka: | 68 mm |
| Výška: | 27 mm |
| Hmotnosť: | 420 g |
| Hĺbka: | 140 mm |
| Port 1 výstupný prúd: | 3 A |
| Prvky ochrany napájania: | Preťaženie, Prehriatie, Nadprúd, Skrat, Prílišné vybitie |
| Celkový výstupný výkon: | 20 W |
| Vstupný prúd: | 2 A |
| Vstupné napätie: | 5 V |
| Port 2 výstupný prúd: | 3 A |
| Výstupný prúd portu 3: | 2 A |
| Farba: | Biela |
| Kompatibilné nabíjačky: | Univerzálne |
| Tvar: | Obdĺžnik |
| Počet súčasne pripojených zariadení (max): | 4 |
| Typ balenia: | Box |
| Množstvo v balení: | 1 kusov |
| Upozornenia: | Dispose of in accordance with local regulations for the collection and recycling of electronic waste., Do not throw into fire or disassemble., Do not expose to high temperatures or direct sunlight. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
