Power Bank iBOX PB20 20000 mAh
Kód: LADIBOPOW0006Podrobný popis
Power Bank iBOX PB20 20000 mAh| Konektor micro USB | Áno |
| Konektor Lightning | Áno |
| Nabíjanie cez USB C | Áno |
| USB konektor nabíjania | Áno |
| Počet micro USB konektorov | 1 |
| USB A výstupné porty | 3 |
| Výstupné porty USB C | 1 |
| Návod na použitie | Áno |
| Vrátane kábla | USB A / USB C |
| Šírka | 67 mm |
| Výška | 145 mm |
| Hmotnosť | 419 g |
| Hĺbka | 28 mm |
| Výstupné napätie | 5, 9, 12 V |
| Vstupné napätie | 5, 9, 12 V |
| Napätie batérie | 5 V |
| Verzia USB Power Delivery | 3.0 |
| Typ batérie | Lítium polymér (lipo) |
| Zdroj nabíjania | USB |
| Kapacita batérie | 20000 mAh |
| Farba | Biela |
| Počet súčasne pripojených zariadení (max) | 4 |
| Kompatibilné nabíjačky | Headphones/Headset, Mobilný telefón / smartfón, Smartwatch, Tablet |
| Výstražné piktogramy | GHS06: Toxic, GHS02: Horľavé, GHS09: Nebezpečenstvo pre životné prostredie |
| Upozornenia | Do not throw into fire or disassemble., Dispose of in accordance with local regulations for the collection and recycling of electronic waste., Do not expose to high temperatures or direct sunlight. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Power banks |
|---|---|
| EAN: | 5903968680831 |
| Konektor micro USB: | Áno |
| Konektor Lightning: | Áno |
| Nabíjanie cez USB C: | Áno |
| USB konektor nabíjania: | Áno |
| Počet micro USB konektorov: | 1 |
| USB A výstupné porty: | 3 |
| Výstupné porty USB C: | 1 |
| Návod na použitie: | Áno |
| Vrátane kábla: | USB A / USB C |
| Šírka: | 67 mm |
| Výška: | 145 mm |
| Hmotnosť: | 419 g |
| Hĺbka: | 28 mm |
| Výstupné napätie: | 5, 9, 12 V |
| Vstupné napätie: | 5, 9, 12 V |
| Napätie batérie: | 5 V |
| Verzia USB Power Delivery: | 3.0 |
| Typ batérie: | Lítium polymér (lipo) |
| Zdroj nabíjania: | USB |
| Kapacita batérie: | 20000 mAh |
| Farba: | Biela |
| Počet súčasne pripojených zariadení (max): | 4 |
| Kompatibilné nabíjačky: | Headphones/Headset, Mobilný telefón / smartfón, Smartwatch, Tablet |
| Výstražné piktogramy: | GHS06: Toxic, GHS02: Horľavé, GHS09: Nebezpečenstvo pre životné prostredie |
| Upozornenia: | Do not throw into fire or disassemble., Dispose of in accordance with local regulations for the collection and recycling of electronic waste., Do not expose to high temperatures or direct sunlight. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
