Powerbank Havit PB5212 20000 mAh (čierny)
Kód: LADHAVPOW0007Podrobný popis
Powerbank Havit PB5212 20000 mAh (čierny)| Počet portov USB typu A | 1 |
| Počet portov USB typ C | 2 |
| Kapacita batérie | 20000 mAh |
| Zdroj nabíjania | USB |
| Hĺbka | 27 mm |
| Hmotnosť | 386 g |
| Šírka | 138 mm |
| Výška | 82 mm |
| Farba | Čierna |
| Základný materiál | ABS |
| Tvar | Obdĺžnik |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Power banks |
|---|---|
| EAN: | 6939119074456 |
| Počet portov USB typu A: | 1 |
| Počet portov USB typ C: | 2 |
| Kapacita batérie: | 20000 mAh |
| Zdroj nabíjania: | USB |
| Hĺbka: | 27 mm |
| Hmotnosť: | 386 g |
| Šírka: | 138 mm |
| Výška: | 82 mm |
| Farba: | Čierna |
| Základný materiál: | ABS |
| Tvar: | Obdĺžnik |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
