Powerbanka Vention 10000 mAh s LED displejom, USB-C + Lightning + USB-A, 22,5 W (meď)
Kód: LADVN1POW0021Podrobný popis
Powerbanka Vention 10000 mAh s LED displejom, USB-C + Lightning + USB-A, 22,5 W (meď)| Počet portov USB typu A | 1 |
| Počet portov USB typ C | 1 |
| Množstvo v balení | 1 kusov |
| Farba | Meď |
| Power Delivery | Áno |
| Prvky ochrany napájania | Ochrana proti skratu, Prepäťová ochrana |
| Dodávka energie | 20 W |
| Kapacita batérie | 10000 mAh |
| Výška | 108 mm |
| Hĺbka | 22 mm |
| Šírka | 68 mm |
| LED indikátory | Nabíjanie, Pripravený |
| Základný materiál | Polykarbonát, ABS |
| Typ balenia | Box |
| Upozornenia | Dispose of in accordance with local regulations for the collection and recycling of electronic waste., Do not throw into fire or disassemble., Do not expose to high temperatures or direct sunlight. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Power banks |
|---|---|
| EAN: | 6922794789807 |
| Počet portov USB typu A: | 1 |
| Počet portov USB typ C: | 1 |
| Množstvo v balení: | 1 kusov |
| Farba: | Meď |
| Power Delivery: | Áno |
| Prvky ochrany napájania: | Ochrana proti skratu, Prepäťová ochrana |
| Dodávka energie: | 20 W |
| Kapacita batérie: | 10000 mAh |
| Výška: | 108 mm |
| Hĺbka: | 22 mm |
| Šírka: | 68 mm |
| LED indikátory: | Nabíjanie, Pripravený |
| Základný materiál: | Polykarbonát, ABS |
| Typ balenia: | Box |
| Upozornenia: | Dispose of in accordance with local regulations for the collection and recycling of electronic waste., Do not throw into fire or disassemble., Do not expose to high temperatures or direct sunlight. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
