Powerbanka Vention 10000 mAh s LED displejom, USB-C + Lightning + USB-A, 22,5 W (žltá)
Kód: LADVN1POW0020Podrobný popis
Powerbanka Vention 10000 mAh s LED displejom, USB-C + Lightning + USB-A, 22,5 W (žltá)| Počet portov USB typu A | 1 |
| Počet portov USB typ C | 1 |
| Množstvo v balení | 1 kusov |
| Kapacita batérie | 10000 mAh |
| Prvky ochrany napájania | Ochrana proti skratu, Prepäťová ochrana |
| Power Delivery | Áno |
| Farba | Žltá |
| Dodávka energie | 20 W |
| Hĺbka | 22 mm |
| Výška | 108 mm |
| Šírka | 68 mm |
| LED indikátory | Nabíjanie, Pripravený |
| Základný materiál | ABS, Polykarbonát |
| Typ balenia | Box |
| Upozornenia | Dispose of in accordance with local regulations for the collection and recycling of electronic waste., Do not expose to high temperatures or direct sunlight., Do not throw into fire or disassemble. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Power banks |
|---|---|
| EAN: | 6922794789845 |
| Počet portov USB typu A: | 1 |
| Počet portov USB typ C: | 1 |
| Množstvo v balení: | 1 kusov |
| Kapacita batérie: | 10000 mAh |
| Prvky ochrany napájania: | Ochrana proti skratu, Prepäťová ochrana |
| Power Delivery: | Áno |
| Farba: | Žltá |
| Dodávka energie: | 20 W |
| Hĺbka: | 22 mm |
| Výška: | 108 mm |
| Šírka: | 68 mm |
| LED indikátory: | Nabíjanie, Pripravený |
| Základný materiál: | ABS, Polykarbonát |
| Typ balenia: | Box |
| Upozornenia: | Dispose of in accordance with local regulations for the collection and recycling of electronic waste., Do not expose to high temperatures or direct sunlight., Do not throw into fire or disassemble. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
