Trust Primo - Powerbanka s kapacitou 20 000 mAh (čierna)
Kód: LADTRUPOW0033Podrobný popis
Trust Primo - Powerbanka s kapacitou 20 000 mAh (čierna)| Počet portov USB typ C | 1 |
| USB A výstupné porty | 2 |
| Vstupné rozhranie | Micro-USB + USB Type-C |
| Zdroj nabíjania | USB |
| Napätie batérie | 3,7 V |
| Kapacita batérie | 20000 mAh, 74 Wh |
| Typ batérie | Lithium-ion (Li-ion) |
| Rýchle nabíjanie | Áno |
| Počet článkov batérie | 2 |
| Doba nabíjania batérie (USB) | 12 h |
| Počet nabíjacích cyklov | 500 |
| Vstavané rádio | Nie |
| Dodávané káble | Micro-USB |
| Množstvo v balení | 1 kusov |
| Stručný návod | Áno |
| Šírka | 157 mm |
| Hmotnosť | 425 g |
| Výška | 21 mm |
| Hĺbka | 78 mm |
| Dĺžka kábla micro-USB | 25 cm |
| Výstupný výkon portu 1 | 12 W |
| Výstupný výkon portu 2 | 12 W |
| Výstupný prúd portu 3 | 3 A |
| Prvky ochrany napájania | Prílišné vybitie, Skrat, Preťaženie, Prehriatie, Nadprúd |
| Výstupný výkon portu 3 | 15 W |
| Vstupné napätie | 5 V |
| Vstupný prúd | 2 A |
| Celkový výstupný výkon | 15 W |
| Port 2 výstupný prúd | 2,4 A |
| Port 1 výstupný prúd | 2,4 A |
| Farba | Čierna |
| Tvar | Obdĺžnik |
| Kompatibilné nabíjačky | Mobilný telefón / smartfón, Tablet |
| On/off vypínač | Áno |
| LED indikátory | Áno |
| Počet súčasne pripojených zariadení (max) | 3 |
| Šírka balenia | 128 mm |
| Výška balenia | 169 mm |
| Hĺbka balenia | 27 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 473 g |
| HS kód | 8507600090 |
| Výstražné piktogramy | GHS02: Horľavé, GHS06: Toxic, GHS09: Nebezpečenstvo pre životné prostredie |
| Upozornenia | Dispose of in accordance with local regulations for the collection and recycling of electronic waste., Do not throw into fire or disassemble., Do not expose to high temperatures or direct sunlight. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Power banks |
|---|---|
| EAN: | 8713439246766 |
| Počet portov USB typ C: | 1 |
| USB A výstupné porty: | 2 |
| Vstupné rozhranie: | Micro-USB + USB Type-C |
| Zdroj nabíjania: | USB |
| Napätie batérie: | 3,7 V |
| Kapacita batérie: | 20000 mAh, 74 Wh |
| Typ batérie: | Lithium-ion (Li-ion) |
| Rýchle nabíjanie: | Áno |
| Počet článkov batérie: | 2 |
| Doba nabíjania batérie (USB): | 12 h |
| Počet nabíjacích cyklov: | 500 |
| Vstavané rádio: | Nie |
| Dodávané káble: | Micro-USB |
| Množstvo v balení: | 1 kusov |
| Stručný návod: | Áno |
| Šírka: | 157 mm |
| Hmotnosť: | 425 g |
| Výška: | 21 mm |
| Hĺbka: | 78 mm |
| Dĺžka kábla micro-USB: | 25 cm |
| Výstupný výkon portu 1: | 12 W |
| Výstupný výkon portu 2: | 12 W |
| Výstupný prúd portu 3: | 3 A |
| Prvky ochrany napájania: | Prílišné vybitie, Skrat, Preťaženie, Prehriatie, Nadprúd |
| Výstupný výkon portu 3: | 15 W |
| Vstupné napätie: | 5 V |
| Vstupný prúd: | 2 A |
| Celkový výstupný výkon: | 15 W |
| Port 2 výstupný prúd: | 2,4 A |
| Port 1 výstupný prúd: | 2,4 A |
| Farba: | Čierna |
| Tvar: | Obdĺžnik |
| Kompatibilné nabíjačky: | Mobilný telefón / smartfón, Tablet |
| On/off vypínač: | Áno |
| LED indikátory: | Áno |
| Počet súčasne pripojených zariadení (max): | 3 |
| Šírka balenia: | 128 mm |
| Výška balenia: | 169 mm |
| Hĺbka balenia: | 27 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 473 g |
| HS kód: | 8507600090 |
| Výstražné piktogramy: | GHS02: Horľavé, GHS06: Toxic, GHS09: Nebezpečenstvo pre životné prostredie |
| Upozornenia: | Dispose of in accordance with local regulations for the collection and recycling of electronic waste., Do not throw into fire or disassemble., Do not expose to high temperatures or direct sunlight. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
