Trust Redoh XXL - powerbank 50000 mAh (čierny, zelený)
Kód: LADTRUPOW0038Podrobný popis
Trust Redoh XXL - powerbank 50000 mAh (čierny, zelený)| Počet portov USB typ C | 1 |
| USB A výstupné porty | 3 |
| Vstupné rozhranie | Micro-USB + USB Type-C |
| Technológia rýchleho nabíjania | Quick Charge 3+, Quick Charge 3.0, Programmable Power Supply (PPS) |
| Zdroj nabíjania | USB |
| Doba nabíjania batérie (AC) | 11 h |
| Kapacita batérie | 50000 mAh, 185 Wh |
| Rýchle nabíjanie | Áno |
| Napätie batérie | 3,7 V |
| Stručný návod | Áno |
| Množstvo v balení | 1 kusov |
| Dodávané káble | USB Type-C až USB Type-A |
| Hĺbka | 75 mm |
| Šírka | 85 mm |
| Výška | 139 mm |
| Hmotnosť | 1,12 kg |
| Výstupný výkon portu 4 | 20 W |
| Výstupný výkon portu 2 | 18 W |
| Výstupný výkon portu 1 | 15 W |
| Prvky ochrany napájania | Preťaženie, Prílišné vybitie, Prehriatie, Skrat |
| Výstupný výkon portu 3 | 18 W |
| Počet súčasne pripojených zariadení (max) | 4 |
| Tvar | Obdĺžnik |
| Vstavaný displej | Áno |
| On/off vypínač | Áno |
| Baterka | Áno |
| Základný materiál | Akrylonitrilbutadienstyren (ABS), Polykarbonát |
| Farba | Zelená, Čierna |
| Kompatibilné nabíjačky | Univerzálne |
| Hmotnosť vrátane balenia | 1,13 kg |
| Typ balenia | Box |
| Upozornenia | Dispose of in accordance with local regulations for the collection and recycling of electronic waste., Do not throw into fire or disassemble., Do not expose to high temperatures or direct sunlight. |
| Výstražné piktogramy | GHS06: Toxic, GHS02: Horľavé, GHS09: Nebezpečenstvo pre životné prostredie |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Power banks |
|---|---|
| EAN: | 8713439251968 |
| Počet portov USB typ C: | 1 |
| USB A výstupné porty: | 3 |
| Vstupné rozhranie: | Micro-USB + USB Type-C |
| Technológia rýchleho nabíjania: | Quick Charge 3+, Quick Charge 3.0, Programmable Power Supply (PPS) |
| Zdroj nabíjania: | USB |
| Doba nabíjania batérie (AC): | 11 h |
| Kapacita batérie: | 50000 mAh, 185 Wh |
| Rýchle nabíjanie: | Áno |
| Napätie batérie: | 3,7 V |
| Stručný návod: | Áno |
| Množstvo v balení: | 1 kusov |
| Dodávané káble: | USB Type-C až USB Type-A |
| Hĺbka: | 75 mm |
| Šírka: | 85 mm |
| Výška: | 139 mm |
| Hmotnosť: | 1,12 kg |
| Výstupný výkon portu 4: | 20 W |
| Výstupný výkon portu 2: | 18 W |
| Výstupný výkon portu 1: | 15 W |
| Prvky ochrany napájania: | Preťaženie, Prílišné vybitie, Prehriatie, Skrat |
| Výstupný výkon portu 3: | 18 W |
| Počet súčasne pripojených zariadení (max): | 4 |
| Tvar: | Obdĺžnik |
| Vstavaný displej: | Áno |
| On/off vypínač: | Áno |
| Baterka: | Áno |
| Základný materiál: | Akrylonitrilbutadienstyren (ABS), Polykarbonát |
| Farba: | Zelená, Čierna |
| Kompatibilné nabíjačky: | Univerzálne |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 1,13 kg |
| Typ balenia: | Box |
| Upozornenia: | Dispose of in accordance with local regulations for the collection and recycling of electronic waste., Do not throw into fire or disassemble., Do not expose to high temperatures or direct sunlight. |
| Výstražné piktogramy: | GHS06: Toxic, GHS02: Horľavé, GHS09: Nebezpečenstvo pre životné prostredie |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
