Vention 10000mAh 20W - magnetická powerbanka (biela)
Kód: LADVN1POW0001Podrobný popis
Vention 10000mAh 20W - magnetická powerbanka (biela)| Vstupné rozhranie | USB Typ-C |
| Počet portov USB typ C | 1 |
| Prvky ochrany napájania | Prepäťová ochrana, Prehriatie, Ochrana proti skratu |
| Počet súčasne pripojených zariadení (max) | 2 |
| Kapacita batérie | 10000 mAh |
| Bezdrôtové nabíjanie | Áno |
| Power Delivery | Áno |
| Kompatibilné s MagSafe | Áno |
| USB Power Delivery (revízia 2.0) | Áno |
| Dodávka energie | 20 W |
| Zdroj nabíjania | USB |
| Návod na použitie | Áno |
| Dodávané káble | USB Typ-C |
| Množstvo v balení | 1 kusov |
| Výška | 111 mm |
| Hĺbka | 20 mm |
| Šírka | 72 mm |
| Výkon bezdrôtového nabíjania | 20 W |
| Typ displeja | LED |
| Skladací stojan | Áno |
| Kompatibilné nabíjačky | Mobilný telefón / smartfón, Univerzálne |
| Farba | Biela |
| Základný materiál | ABS |
| Upozornenia | Dispose of in accordance with local regulations for the collection and recycling of electronic waste., Do not throw into fire or disassemble., Do not expose to high temperatures or direct sunlight. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Power banks |
|---|---|
| EAN: | 6922794785946 |
| Vstupné rozhranie: | USB Typ-C |
| Počet portov USB typ C: | 1 |
| Prvky ochrany napájania: | Prepäťová ochrana, Prehriatie, Ochrana proti skratu |
| Počet súčasne pripojených zariadení (max): | 2 |
| Kapacita batérie: | 10000 mAh |
| Bezdrôtové nabíjanie: | Áno |
| Power Delivery: | Áno |
| Kompatibilné s MagSafe: | Áno |
| USB Power Delivery (revízia 2.0): | Áno |
| Dodávka energie: | 20 W |
| Zdroj nabíjania: | USB |
| Návod na použitie: | Áno |
| Dodávané káble: | USB Typ-C |
| Množstvo v balení: | 1 kusov |
| Výška: | 111 mm |
| Hĺbka: | 20 mm |
| Šírka: | 72 mm |
| Výkon bezdrôtového nabíjania: | 20 W |
| Typ displeja: | LED |
| Skladací stojan: | Áno |
| Kompatibilné nabíjačky: | Mobilný telefón / smartfón, Univerzálne |
| Farba: | Biela |
| Základný materiál: | ABS |
| Upozornenia: | Dispose of in accordance with local regulations for the collection and recycling of electronic waste., Do not throw into fire or disassemble., Do not expose to high temperatures or direct sunlight. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
