Gembird CCC-PSUBRONZE-750W napajalnik Fornax Power 750W aktivni PFC 12cm ventilator 80+ bronasta barva ohišja
Kód: ZDLGEMOBU0014Podrobný popis
Gembird CCC-PSUBRONZE-750W napajalnik Fornax Power 750W aktivni PFC 12cm ventilator 80+ bronasta barva ohišja| Počet EPS konektorov | 2 |
| Konektor napájania EPS (4 + 4 kolíky) | Áno |
| PCI Express konektor | Áno |
| Typ kabeláže | Nemodulárny |
| Napájací konektor základnej dosky | 24-pin ATX |
| ATX konektor napájania (20 +4 pin) | Áno |
| Dĺžka napájacieho SATA kábla | 150, 500 |
| Napájacie konektory PCI Express (6 +2 piny) | 2 |
| Počet SATA napájacích konektorov | 2 |
| Dĺžka napájacieho kábla základnej dosky | 50 cm |
| Účel | PC |
| Certifikácia 80PLUS | 80 PLUS Bronze |
| Formát napájacieho zdroja (PSU) | ATX |
| Hmotnosť | 1,47 kg |
| Výška | 86 mm |
| Šírka | 150 mm |
| Hĺbka | 150 mm |
| Typ Power Factor Correction (PFC) | Aktívny |
| Celkový príkon | 750 W |
| Prvky ochrany napájania | Nadprúd, Surge & inrush protection (SIP), Pod napätím, Nadmerná záťaž, Skrat, Prepätie |
| Farba | Čierna |
| Počet ventilátorov | 1 ventilátor/ventilátory |
| Priemer ventilátora | 12 cm |
| Druh chladenia | Aktívny |
| Hĺbka balenia | 210 mm |
| Šírka balenia | 315 mm |
| Typ balenia | Box |
| Výška balenia | 102 mm |
| Certifikáty zhody | RoHS, CE |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Power supplies for enclosures |
|---|---|
| EAN: | 8716309134002 |
| Počet EPS konektorov: | 2 |
| Konektor napájania EPS (4 + 4 kolíky): | Áno |
| PCI Express konektor: | Áno |
| Typ kabeláže: | Nemodulárny |
| Napájací konektor základnej dosky: | 24-pin ATX |
| ATX konektor napájania (20 +4 pin): | Áno |
| Dĺžka napájacieho SATA kábla: | 150, 500 |
| Napájacie konektory PCI Express (6 +2 piny): | 2 |
| Počet SATA napájacích konektorov: | 2 |
| Dĺžka napájacieho kábla základnej dosky: | 50 cm |
| Účel: | PC |
| Certifikácia 80PLUS: | 80 PLUS Bronze |
| Formát napájacieho zdroja (PSU): | ATX |
| Hmotnosť: | 1,47 kg |
| Výška: | 86 mm |
| Šírka: | 150 mm |
| Hĺbka: | 150 mm |
| Typ Power Factor Correction (PFC): | Aktívny |
| Celkový príkon: | 750 W |
| Prvky ochrany napájania: | Nadprúd, Surge & inrush protection (SIP), Pod napätím, Nadmerná záťaž, Skrat, Prepätie |
| Farba: | Čierna |
| Počet ventilátorov: | 1 ventilátor/ventilátory |
| Priemer ventilátora: | 12 cm |
| Druh chladenia: | Aktívny |
| Hĺbka balenia: | 210 mm |
| Šírka balenia: | 315 mm |
| Typ balenia: | Box |
| Výška balenia: | 102 mm |
| Certifikáty zhody: | RoHS, CE |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
