MSI MAG A1000GL PCIE5 II zdroj 1000 W 24-pin ATX ATX Čierna
Kód: ZDLMISOBU0027Podrobný popis
MSI MAG A1000GL PCIE5 II zdroj 1000 W 24-pin ATX ATX Čierna| Napájacie konektory PCI Express (16-pin) | 1 |
| Periférne molex napájacie konektory (4-pin) | 1 |
| Molex napájací kábel | 450, 500 mm |
| Konektor napájania EPS (4 + 4 kolíky) | Áno |
| Napájacie konektory PCI Express (6 +2 piny) | 4 |
| Počet SATA napájacích konektorov | 12 |
| Typ kabeláže | Plne modulárne |
| Dĺžka napájacieho SATA kábla | 150, 500 mm |
| Napájací konektor základnej dosky | 24-pin ATX |
| EPS napájací konektor (8-pin) | Nie |
| Dĺžka napájacieho kábla základnej dosky | 60 cm |
| Typ ložiska | FDB |
| Formát napájacieho zdroja (PSU) | ATX |
| ATX verzia | 3.1 |
| Účel | PC |
| Certifikácia 80PLUS | 80 PLUS Gold |
| Hmotnosť | 169 g |
| Hĺbka | 150 mm |
| Šírka | 150 mm |
| Výška | 86 mm |
| Počet +12V koľajničiek | 1 |
| Maximálny výstupný prúd (+5 V) | 22 A |
| Efektivita | 90% |
| Kombinovaný výkon (+3,3 V) | 120 W |
| Maximálny výstupný prúd (+3,3 V) | 22 A |
| Maximálny výstupný prúd (+5 Vsb) | 3 A |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia | 50/60 Hz |
| Prvky ochrany napájania | Pod napätím, Skrat, Nadmerná záťaž, Prehriatie, Nadprúd, Prepätie |
| Kombinovaný výkon (+5 Vsb) | 15 W |
| Typ Power Factor Correction (PFC) | Aktívny |
| Kombinovaný výkon (-12 V) | 3,6 W |
| Vstupné striedavé napätie | 100 - 240 V |
| Celkový príkon | 1000 W |
| Maximálny výstupný prúd (+12 V) | 83,3 A |
| Kombinovaný výkon (+5 V) | 120 W |
| On/off vypínač | Áno |
| Osvetlenie | Nie |
| Rýchlosť ventilátora | 500 - 1800 ot/min |
| Počet ventilátorov | 1 ventilátor/ventilátory |
| Farba | Čierna |
| Druh chladenia | Aktívny |
| Priemer ventilátora | 13,5 cm |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Power supplies for enclosures |
|---|---|
| EAN: | 4711377246729 |
| Napájacie konektory PCI Express (16-pin): | 1 |
| Periférne molex napájacie konektory (4-pin): | 1 |
| Molex napájací kábel: | 450, 500 mm |
| Konektor napájania EPS (4 + 4 kolíky): | Áno |
| Napájacie konektory PCI Express (6 +2 piny): | 4 |
| Počet SATA napájacích konektorov: | 12 |
| Typ kabeláže: | Plne modulárne |
| Dĺžka napájacieho SATA kábla: | 150, 500 mm |
| Napájací konektor základnej dosky: | 24-pin ATX |
| EPS napájací konektor (8-pin): | Nie |
| Dĺžka napájacieho kábla základnej dosky: | 60 cm |
| Typ ložiska: | FDB |
| Formát napájacieho zdroja (PSU): | ATX |
| ATX verzia: | 3.1 |
| Účel: | PC |
| Certifikácia 80PLUS: | 80 PLUS Gold |
| Hmotnosť: | 169 g |
| Hĺbka: | 150 mm |
| Šírka: | 150 mm |
| Výška: | 86 mm |
| Počet +12V koľajničiek: | 1 |
| Maximálny výstupný prúd (+5 V): | 22 A |
| Efektivita: | 90% |
| Kombinovaný výkon (+3,3 V): | 120 W |
| Maximálny výstupný prúd (+3,3 V): | 22 A |
| Maximálny výstupný prúd (+5 Vsb): | 3 A |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia: | 50/60 Hz |
| Prvky ochrany napájania: | Pod napätím, Skrat, Nadmerná záťaž, Prehriatie, Nadprúd, Prepätie |
| Kombinovaný výkon (+5 Vsb): | 15 W |
| Typ Power Factor Correction (PFC): | Aktívny |
| Kombinovaný výkon (-12 V): | 3,6 W |
| Vstupné striedavé napätie: | 100 - 240 V |
| Celkový príkon: | 1000 W |
| Maximálny výstupný prúd (+12 V): | 83,3 A |
| Kombinovaný výkon (+5 V): | 120 W |
| On/off vypínač: | Áno |
| Osvetlenie: | Nie |
| Rýchlosť ventilátora: | 500 - 1800 ot/min |
| Počet ventilátorov: | 1 ventilátor/ventilátory |
| Farba: | Čierna |
| Druh chladenia: | Aktívny |
| Priemer ventilátora: | 13,5 cm |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
