MSI MAG A550BN 550W PSU
Kód: ZDLMISOBU0005Podrobný popis
MSI MAG A550BN 550W PSU| Maximálny výstupný prúd (+12 V) | 45,5 A |
| Maximálny výstupný prúd (+5 V) | 20 A |
| Účel | PC |
| Certifikácia 80PLUS | 80 PLUS Bronze |
| Formát napájacieho zdroja (PSU) | ATX |
| Maximálny výstupný prúd (+3,3 V) | 20 A |
| Efektivita | 85% |
| Typ Power Factor Correction (PFC) | Aktívny |
| Prvky ochrany napájania | SCP, OCP, OVP, OTP, OPP |
| Vstupné striedavé napätie | 100 - 240 V |
| Celkový príkon | 550 W |
| Farba | Čierna |
| Priemer ventilátora | 12 cm |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Power supplies for enclosures |
|---|---|
| EAN: | 4719072849603 |
| Maximálny výstupný prúd (+12 V): | 45,5 A |
| Maximálny výstupný prúd (+5 V): | 20 A |
| Účel: | PC |
| Certifikácia 80PLUS: | 80 PLUS Bronze |
| Formát napájacieho zdroja (PSU): | ATX |
| Maximálny výstupný prúd (+3,3 V): | 20 A |
| Efektivita: | 85% |
| Typ Power Factor Correction (PFC): | Aktívny |
| Prvky ochrany napájania: | SCP, OCP, OVP, OTP, OPP |
| Vstupné striedavé napätie: | 100 - 240 V |
| Celkový príkon: | 550 W |
| Farba: | Čierna |
| Priemer ventilátora: | 12 cm |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
