Napájací zdroj MSI PRO A850PL PCIE5 850 W 120 mm 80 Plus Platinum aPFC
Kód: ZDLMISOBU0034Podrobný popis
Napájací zdroj MSI PRO A850PL PCIE5 850 W 120 mm 80 Plus Platinum aPFC| Periférne molex napájacie konektory (4-pin) | 2 |
| Napájacie konektory PCI Express (6 +2 piny) | 3 |
| Počet SATA napájacích konektorov | 6 |
| EPS napájací konektor (8-pin) | Nie |
| Konektor napájania EPS (4 + 4 kolíky) | Áno |
| CPU napájací konektor (4 +4 pin) | Áno |
| Napájací konektor základnej dosky | 20+4 pin ATX |
| Typ kabeláže | Plne modulárne |
| ATX konektor napájania (20 +4 pin) | Áno |
| Certifikácia 80PLUS | 80 PLUS Platinum |
| Účel | PC |
| Formát napájacieho zdroja (PSU) | ATX |
| Šírka | 150 mm |
| Hĺbka | 150 mm |
| Výška | 86 mm |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia | 50 - 60 Hz |
| Celkový príkon | 850 W |
| Vstupné striedavé napätie | 100 - 240 V |
| Efektivita | 92% |
| Typ Power Factor Correction (PFC) | Aktívny |
| Druh chladenia | Aktívny |
| Počet ventilátorov | 1 ventilátor/ventilátory |
| Osvetlenie | Nie |
| Farba | Čierna |
| On/off vypínač | Áno |
| Priemer ventilátora | 12 cm |
| HS kód | 84733020 |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Power supplies for enclosures |
|---|---|
| EAN: | 4711377383639 |
| Periférne molex napájacie konektory (4-pin): | 2 |
| Napájacie konektory PCI Express (6 +2 piny): | 3 |
| Počet SATA napájacích konektorov: | 6 |
| EPS napájací konektor (8-pin): | Nie |
| Konektor napájania EPS (4 + 4 kolíky): | Áno |
| CPU napájací konektor (4 +4 pin): | Áno |
| Napájací konektor základnej dosky: | 20+4 pin ATX |
| Typ kabeláže: | Plne modulárne |
| ATX konektor napájania (20 +4 pin): | Áno |
| Certifikácia 80PLUS: | 80 PLUS Platinum |
| Účel: | PC |
| Formát napájacieho zdroja (PSU): | ATX |
| Šírka: | 150 mm |
| Hĺbka: | 150 mm |
| Výška: | 86 mm |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia: | 50 - 60 Hz |
| Celkový príkon: | 850 W |
| Vstupné striedavé napätie: | 100 - 240 V |
| Efektivita: | 92% |
| Typ Power Factor Correction (PFC): | Aktívny |
| Druh chladenia: | Aktívny |
| Počet ventilátorov: | 1 ventilátor/ventilátory |
| Osvetlenie: | Nie |
| Farba: | Čierna |
| On/off vypínač: | Áno |
| Priemer ventilátora: | 12 cm |
| HS kód: | 84733020 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
