Green Cell AD144P zdroj a transformátor Univerzálne 180 W Čierna
Kód: ZDLGCENOT0078Podrobný popis
Green Cell AD144P zdroj a transformátor Univerzálne 180 W Čierna| Konektor(y) | 5.5-1.7mm |
| Výstupný prúd | 9,23 A |
| Kompatibilita značky | Acer |
| Prvky ochrany napájania | Ochrana proti prepätiu, Prehriatie, Skrat |
| Výstupný výkon | 180 W |
| Vstupný prúd | 3.5 A |
| Účel | Laptop |
| Typ napájania | Univerzálne |
| Ochrana proti prepólovaniu | Áno |
| Vstupná frekvencia | 50/60 Hz |
| Vstupné napätie | 100-240 V |
| Výstupné napätie | 19.5 V |
| Kompatibilita | Acer Aspire V15 Nitro VN7, Acer Aspire V17 Nitro VN7, Acer Predator Helios |
| Hmotnosť | 800 g |
| LED indikátory | Aktivita |
| Jednoduchá inštalácia | Áno |
| Vhodný na interiérové použitie | Áno |
| Farba | Čierna |
| Záručná lehota | 3 rok / roky |
| Stručný návod na inštaláciu | Áno |
| Množstvo v balení | 1 kusov |
| Obsahuje napájací adaptér | Áno |
| Dodávané káble | AC |
| EAN/UPC/GTIN (balenie) | 5904326375383 |
| Výstražné piktogramy | GHS09: Nebezpečenstvo pre životné prostredie, GHS07: Škodlivé |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Power supplies for notebooks |
|---|---|
| EAN: | 5904326375383 |
| Konektor(y): | 5.5-1.7mm |
| Výstupný prúd: | 9,23 A |
| Kompatibilita značky: | Acer |
| Prvky ochrany napájania: | Ochrana proti prepätiu, Prehriatie, Skrat |
| Výstupný výkon: | 180 W |
| Vstupný prúd: | 3.5 A |
| Účel: | Laptop |
| Typ napájania: | Univerzálne |
| Ochrana proti prepólovaniu: | Áno |
| Vstupná frekvencia: | 50/60 Hz |
| Vstupné napätie: | 100-240 V |
| Výstupné napätie: | 19.5 V |
| Kompatibilita: | Acer Aspire V15 Nitro VN7, Acer Aspire V17 Nitro VN7, Acer Predator Helios |
| Hmotnosť: | 800 g |
| LED indikátory: | Aktivita |
| Jednoduchá inštalácia: | Áno |
| Vhodný na interiérové použitie: | Áno |
| Farba: | Čierna |
| Záručná lehota: | 3 rok / roky |
| Stručný návod na inštaláciu: | Áno |
| Množstvo v balení: | 1 kusov |
| Obsahuje napájací adaptér: | Áno |
| Dodávané káble: | AC |
| EAN/UPC/GTIN (balenie): | 5904326375383 |
| Výstražné piktogramy: | GHS09: Nebezpečenstvo pre životné prostredie, GHS07: Škodlivé |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
