Green Cell AD15P napájací adaptér/interný inventár 90 W čierny
Kód: ZDLGCENOT0013Podrobný popis
Green Cell AD15P napájací adaptér/interný inventár 90 W čierny| Prvky ochrany napájania | Prepätie, Prehriatie, Skrat |
| Vstupné napätie | 100 - 240 V |
| Kompatibilita značky | HP |
| Výstupný prúd | 4,74 A |
| Vstupný prúd | 1.5 A |
| Nastaviteľné výstupné napätie | Nie |
| Prúd | Striedavý prúd – jednosmerný prúd |
| Výstupné napätie | 19 V |
| Typ napájania | Vnútorný |
| Vstupná frekvencia | 50 - 60 Hz |
| Účel | Laptop |
| Výstupný výkon | 90 W |
| Kompatibilita | Pavilion DV5 DV6 DV7 G6 G7 ProBook 430 G1 G2 450 G1 650 G1 |
| Šírka | 122 mm |
| Výška | 31 mm |
| Hĺbka | 51 mm |
| Hmotnosť | 296 g |
| Dĺžka kábla | 1,2 m |
| Farba | Čierna |
| Typ balenia | Box |
| Obsahuje napájací adaptér | Áno |
| Dodávané káble | AC |
| Množstvo v balení | 1 kusov |
| Stručný návod na inštaláciu | Áno |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Power supplies for notebooks |
|---|---|
| EAN: | 5902701410827 |
| Prvky ochrany napájania: | Prepätie, Prehriatie, Skrat |
| Vstupné napätie: | 100 - 240 V |
| Kompatibilita značky: | HP |
| Výstupný prúd: | 4,74 A |
| Vstupný prúd: | 1.5 A |
| Nastaviteľné výstupné napätie: | Nie |
| Prúd: | Striedavý prúd – jednosmerný prúd |
| Výstupné napätie: | 19 V |
| Typ napájania: | Vnútorný |
| Vstupná frekvencia: | 50 - 60 Hz |
| Účel: | Laptop |
| Výstupný výkon: | 90 W |
| Kompatibilita: | Pavilion DV5 DV6 DV7 G6 G7 ProBook 430 G1 G2 450 G1 650 G1 |
| Šírka: | 122 mm |
| Výška: | 31 mm |
| Hĺbka: | 51 mm |
| Hmotnosť: | 296 g |
| Dĺžka kábla: | 1,2 m |
| Farba: | Čierna |
| Typ balenia: | Box |
| Obsahuje napájací adaptér: | Áno |
| Dodávané káble: | AC |
| Množstvo v balení: | 1 kusov |
| Stručný návod na inštaláciu: | Áno |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
