Lenovo 40AW0065WW nabíjačka na PDA a mobilné telefóny Univerzálne Čierna AC Vnútorný
Kód: ZDLLEVNOT0021Podrobný popis
Lenovo 40AW0065WW nabíjačka na PDA a mobilné telefóny Univerzálne Čierna AC Vnútorný| Počet portov USB typ C | 1 |
| Typ zdroja | AC |
| Typ nabíjačky | Vnútorný |
| Kompatibilné nabíjačky | Univerzálne |
| Verzia USB Power Delivery | 3.0 |
| Typ priložených koncoviek | EU, US, UK, AU |
| Dodávané káble | USB Typ-C |
| Množstvo v balení | 1 kusov |
| Šírka | 59,7 mm |
| Hĺbka | 42,5 mm |
| Výška | 30 mm |
| Hmotnosť | 117 g |
| Výstupné napätie (min) | 5 V |
| Výstupné napätie | 5,9,15,20 V |
| Výstupné napätie (max) | 20 V |
| Vstupné napätie | 100 - 240 V |
| Vstupná frekvencia | 50 - 60 Hz |
| Výkon adaptéru | 65 W |
| Vstupný prúd | 1.2 A |
| Plug and Play | Áno |
| Farba | Čierna |
| Dĺžka kábla | 1,8 m |
| Hĺbka balenia | 133 mm |
| Výška balenia | 70 mm |
| Šírka balenia | 170 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 457 g |
| HS kód | 85044095 |
| Súlad s požiadavkami na udržateľnosť | Áno |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T) | 0 - 35 °C |
| Odporúčaná prevádzková vlhkosť | 5 - 95% |
| Certifikáty zhody | CE |
| Certifikácia | CB, ErP, UL, FCC, IC, DoE, NRCan, RCM, PSB, PSE, BSMI, EAC, Kvalitet, UKrSEPRO, SII, ISC, STZ, INSM, PD3.0 |
| Upozornenia | Do not open the power supply housing., Protect against moisture., Do not dispose of in the normal waste bin. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Power supplies for notebooks |
|---|---|
| EAN: | 194552822231 |
| Počet portov USB typ C: | 1 |
| Typ zdroja: | AC |
| Typ nabíjačky: | Vnútorný |
| Kompatibilné nabíjačky: | Univerzálne |
| Verzia USB Power Delivery: | 3.0 |
| Typ priložených koncoviek: | EU, US, UK, AU |
| Dodávané káble: | USB Typ-C |
| Množstvo v balení: | 1 kusov |
| Šírka: | 59,7 mm |
| Hĺbka: | 42,5 mm |
| Výška: | 30 mm |
| Hmotnosť: | 117 g |
| Výstupné napätie (min): | 5 V |
| Výstupné napätie: | 5,9,15,20 V |
| Výstupné napätie (max): | 20 V |
| Vstupné napätie: | 100 - 240 V |
| Vstupná frekvencia: | 50 - 60 Hz |
| Výkon adaptéru: | 65 W |
| Vstupný prúd: | 1.2 A |
| Plug and Play: | Áno |
| Farba: | Čierna |
| Dĺžka kábla: | 1,8 m |
| Hĺbka balenia: | 133 mm |
| Výška balenia: | 70 mm |
| Šírka balenia: | 170 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 457 g |
| HS kód: | 85044095 |
| Súlad s požiadavkami na udržateľnosť: | Áno |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T): | 0 - 35 °C |
| Odporúčaná prevádzková vlhkosť: | 5 - 95% |
| Certifikáty zhody: | CE |
| Certifikácia: | CB, ErP, UL, FCC, IC, DoE, NRCan, RCM, PSB, PSE, BSMI, EAC, Kvalitet, UKrSEPRO, SII, ISC, STZ, INSM, PD3.0 |
| Upozornenia: | Do not open the power supply housing., Protect against moisture., Do not dispose of in the normal waste bin. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
