Qoltec 51516.90W Napájací adaptér pre Dell | 90W | 19,5V | 4,62A | 4,5*3,0+pin | + napájací kábel
Kód: ZDLQOCNOT0016Podrobný popis
Qoltec 51516.90W Napájací adaptér pre Dell | 90W | 19,5V | 4,62A | 4,5*3,0+pin | + napájací kábel| Prvky ochrany napájania | Prehriatie, Preťaženie |
| Výstupný prúd | 4,62 A |
| Výstupné napätie | 19.5 V |
| Výstupný výkon | 90 W |
| Vstupné napätie | 220-240 V |
| Prúd | Striedavý prúd – jednosmerný prúd |
| Kompatibilita značky | Dell |
| Farba | Čierna |
| Nastaviteľné výstupné napätie | Nie |
| Vstupná frekvencia | 50/60 Hz |
| Typ napájania | Interné |
| Účel | Notebook |
| Šírka | 132 mm |
| Hmotnosť | 292 g |
| Výška | 31 mm |
| Hĺbka | 58 mm |
| Dodávané káble | AC |
| Množstvo v balení | 1 kusov |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Power supplies for notebooks |
|---|---|
| EAN: | 5901878515168 |
| Prvky ochrany napájania: | Prehriatie, Preťaženie |
| Výstupný prúd: | 4,62 A |
| Výstupné napätie: | 19.5 V |
| Výstupný výkon: | 90 W |
| Vstupné napätie: | 220-240 V |
| Prúd: | Striedavý prúd – jednosmerný prúd |
| Kompatibilita značky: | Dell |
| Farba: | Čierna |
| Nastaviteľné výstupné napätie: | Nie |
| Vstupná frekvencia: | 50/60 Hz |
| Typ napájania: | Interné |
| Účel: | Notebook |
| Šírka: | 132 mm |
| Hmotnosť: | 292 g |
| Výška: | 31 mm |
| Hĺbka: | 58 mm |
| Dodávané káble: | AC |
| Množstvo v balení: | 1 kusov |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
