Qoltec 51751 Napájací adaptér pre notebook Huawei 65W | 19V | 3,42A | 4,0*1,7
Kód: ZDLQOCNOT0052Podrobný popis
Qoltec 51751 Napájací adaptér pre notebook Huawei 65W | 19V | 3,42A | 4,0*1,7| Účel | Laptop |
| Výstupný výkon | 65 W |
| Vstupná frekvencia | 50 - 60 Hz |
| Vstupné napätie | 220 - 240 V |
| Výstupné napätie | 19 V |
| Typ napájania | Vnútorný |
| Prúd | Striedavý prúd – jednosmerný prúd |
| Dĺžka kábla | 1,7 m |
| Farba | Čierna |
| Upozornenia | Protect against moisture., Do not dispose of in the normal waste bin., Do not open the power supply housing. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Power supplies for notebooks |
|---|---|
| EAN: | 5901878517513 |
| Účel: | Laptop |
| Výstupný výkon: | 65 W |
| Vstupná frekvencia: | 50 - 60 Hz |
| Vstupné napätie: | 220 - 240 V |
| Výstupné napätie: | 19 V |
| Typ napájania: | Vnútorný |
| Prúd: | Striedavý prúd – jednosmerný prúd |
| Dĺžka kábla: | 1,7 m |
| Farba: | Čierna |
| Upozornenia: | Protect against moisture., Do not dispose of in the normal waste bin., Do not open the power supply housing. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
