Kärcher HD 5/11 E EB+ Foam Classic profesionálna tlaková umývačka 500 l/h 2200 W (1.520-831.0) Antracit
Kód: NELKARMCI0134Podrobný popis
Kärcher HD 5/11 E EB+ Foam Classic profesionálna tlaková umývačka 500 l/h 2200 W (1.520-831.0) Antracit| Teplota vody (max) | 60 °C |
| Pracovný tlak | 110 bar |
| Nastaviteľný tlak | Nie |
| Maximálny prietok | 500 l/h |
| Vrátane hadíc | Áno |
| Vrátane striekacej pištole | Áno |
| Sprejový nadstavec Vario Power | Áno |
| Hĺbka | 334 mm |
| Hmotnosť | 18 kg |
| Výška | 954 mm |
| Šírka | 366 mm |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia | 50 – 60 |
| Počet fáz | 1 |
| Vstupné striedavé napätie | 200 - 240 V |
| Spotreba elektrickej energie | 2200 W |
| Celková spotreba | 2200 W |
| Rozsah tlaku | Vysokotlakový |
| Farba | Antracit |
| Otočné kolieska | Áno |
| Formát | Kompaktné |
| Bajonetové upínanie všetkého príslušenstva | Áno |
| Napájací zdroj | Elektrický |
| Dĺžka hadice | 10 m |
| Dĺžka kábla | 5 m |
| Vodný filter | Áno |
| Hmotnosť vrátane balenia | 25,7 kg |
| Upozornenia | Regularly check the condition of the power cable and plug to avoid the risk of electrical shock., Do not use a pressure washer near a water source without adequate protection against electric shock., Do not direct the hot air jet directly at people or animals. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Pressure washers |
|---|---|
| EAN: | 4066529152213 |
| Teplota vody (max): | 60 °C |
| Pracovný tlak: | 110 bar |
| Nastaviteľný tlak: | Nie |
| Maximálny prietok: | 500 l/h |
| Vrátane hadíc: | Áno |
| Vrátane striekacej pištole: | Áno |
| Sprejový nadstavec Vario Power: | Áno |
| Hĺbka: | 334 mm |
| Hmotnosť: | 18 kg |
| Výška: | 954 mm |
| Šírka: | 366 mm |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia: | 50 – 60 |
| Počet fáz: | 1 |
| Vstupné striedavé napätie: | 200 - 240 V |
| Spotreba elektrickej energie: | 2200 W |
| Celková spotreba: | 2200 W |
| Rozsah tlaku: | Vysokotlakový |
| Farba: | Antracit |
| Otočné kolieska: | Áno |
| Formát: | Kompaktné |
| Bajonetové upínanie všetkého príslušenstva: | Áno |
| Napájací zdroj: | Elektrický |
| Dĺžka hadice: | 10 m |
| Dĺžka kábla: | 5 m |
| Vodný filter: | Áno |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 25,7 kg |
| Upozornenia: | Regularly check the condition of the power cable and plug to avoid the risk of electrical shock., Do not use a pressure washer near a water source without adequate protection against electric shock., Do not direct the hot air jet directly at people or animals. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
