Kärcher K 2 Classic Car tlaková umývačka Kompaktné Elektrický 360 l/h Žltá
Kód: NELKARMCI0099Podrobný popis
Kärcher K 2 Classic Car tlaková umývačka Kompaktné Elektrický 360 l/h Žltá| Maximálny plošný výkon | 20 m²/h |
| Maximálna teplota vstupnej vody | 40 °C |
| Pracovný tlak (max) | 110 bar |
| Pracovný tlak (min) | 11 bar |
| Maximálny prietok | 360 l/h |
| Kefa na umývanie auta | Áno |
| Penový nástavec | Áno |
| Šírka | 219 mm |
| Hĺbka | 178 mm |
| Výška | 415 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 5,6 kg |
| Hmotnosť | 3,37 kg |
| Menovitý výkon | 1400 W |
| Vstupné striedavé napätie | 220 - 240 V |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia | 50/60 Hz |
| Vstavaný displej | Nie |
| Farba | Žltá |
| Dĺžka kábla | 5 m |
| Napájací zdroj | Elektrický |
| Formát | Kompaktné |
| Vodný filter | Áno |
| Dĺžka hadice | 3 m |
| Hmotnosť balenia | 5600 kg |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Pressure washers |
|---|---|
| EAN: | 4066529057303 |
| Maximálny plošný výkon: | 20 m²/h |
| Maximálna teplota vstupnej vody: | 40 °C |
| Pracovný tlak (max): | 110 bar |
| Pracovný tlak (min): | 11 bar |
| Maximálny prietok: | 360 l/h |
| Kefa na umývanie auta: | Áno |
| Penový nástavec: | Áno |
| Šírka: | 219 mm |
| Hĺbka: | 178 mm |
| Výška: | 415 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 5,6 kg |
| Hmotnosť: | 3,37 kg |
| Menovitý výkon: | 1400 W |
| Vstupné striedavé napätie: | 220 - 240 V |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia: | 50/60 Hz |
| Vstavaný displej: | Nie |
| Farba: | Žltá |
| Dĺžka kábla: | 5 m |
| Napájací zdroj: | Elektrický |
| Formát: | Kompaktné |
| Vodný filter: | Áno |
| Dĺžka hadice: | 3 m |
| Hmotnosť balenia: | 5600 kg |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
