Kärcher K 2 Universal Edition Car tlaková umývačka 360 l/h 1400 W (1.673-004.0) Čierna, Žltá
Kód: NELKARMCI0126Podrobný popis
Kärcher K 2 Universal Edition Car tlaková umývačka 360 l/h 1400 W (1.673-004.0) Čierna, Žltá| Pracovný tlak (max) | 110 bar |
| Nastaviteľný tlak | Áno |
| Maximálny prietok | 360 l/h |
| Pracovný tlak (min) | 20 bar |
| Teplota vody (max) | 40 °C |
| Úroveň hluku | 93 dB |
| Čistiaca kvapalina | Áno |
| Kefový nástavec | Áno |
| Vrátane hadíc | Áno |
| Vrátane striekacej pištole | Áno |
| Sprejový nadstavec Vario Power | Áno |
| Penový nástavec | Áno |
| Šírka | 280 mm |
| Výška | 390 mm |
| Hĺbka | 180 mm |
| Hmotnosť | 3,8 kg |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia | 50 – 60 |
| Vstupné striedavé napätie | 220 - 240 V |
| Spotreba elektrickej energie | 1400 W |
| Celková spotreba | 1400 W |
| Formát | Kompaktné |
| Napájací zdroj | Elektrický |
| Farba | Žltá, Čierna |
| Otočné kolieska | Áno |
| Dĺžka hadice | 3 m |
| Bajonetové upínanie všetkého príslušenstva | Áno |
| Hadicový navijak | Áno |
| Vodný filter | Áno |
| Rozsah tlaku | Vysokotlakový |
| Dĺžka kábla | 5 m |
| Upozornenia | Do not use a pressure washer near a water source without adequate protection against electric shock., Regularly check the condition of the power cable and plug to avoid the risk of electrical shock., Do not direct the hot air jet directly at people or animals. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Pressure washers |
|---|---|
| EAN: | 4054278630434 |
| Pracovný tlak (max): | 110 bar |
| Nastaviteľný tlak: | Áno |
| Maximálny prietok: | 360 l/h |
| Pracovný tlak (min): | 20 bar |
| Teplota vody (max): | 40 °C |
| Úroveň hluku: | 93 dB |
| Čistiaca kvapalina: | Áno |
| Kefový nástavec: | Áno |
| Vrátane hadíc: | Áno |
| Vrátane striekacej pištole: | Áno |
| Sprejový nadstavec Vario Power: | Áno |
| Penový nástavec: | Áno |
| Šírka: | 280 mm |
| Výška: | 390 mm |
| Hĺbka: | 180 mm |
| Hmotnosť: | 3,8 kg |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia: | 50 – 60 |
| Vstupné striedavé napätie: | 220 - 240 V |
| Spotreba elektrickej energie: | 1400 W |
| Celková spotreba: | 1400 W |
| Formát: | Kompaktné |
| Napájací zdroj: | Elektrický |
| Farba: | Žltá, Čierna |
| Otočné kolieska: | Áno |
| Dĺžka hadice: | 3 m |
| Bajonetové upínanie všetkého príslušenstva: | Áno |
| Hadicový navijak: | Áno |
| Vodný filter: | Áno |
| Rozsah tlaku: | Vysokotlakový |
| Dĺžka kábla: | 5 m |
| Upozornenia: | Do not use a pressure washer near a water source without adequate protection against electric shock., Regularly check the condition of the power cable and plug to avoid the risk of electrical shock., Do not direct the hot air jet directly at people or animals. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
