Kärcher K 3 Power Control Home T 5 tlakový čistič vertikálny 380 l/h 1600 W čierna, žltá
Kód: NELKARMCI0057Podrobný popis
Kärcher K 3 Power Control Home T 5 tlakový čistič vertikálny 380 l/h 1600 W čierna, žltá| Maximálny prietok | 380 l/h |
| Pracovný tlak (min) | 20 bar |
| Maximálny plošný výkon | 25 m²/h |
| Maximálny tlak | 120 bar |
| Teplota vody (max) | 40 °C |
| Pracovný tlak (max) | 120 bar |
| Výška | 677 mm |
| Hĺbka | 297 mm |
| Šírka | 280 mm |
| Hmotnosť | 4,4 kg |
| Spotreba elektrickej energie | 1600 W |
| Vstupné striedavé napätie | 220 - 240 V |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia | 50 - 60 Hz |
| Farba | Čierna, Žltá |
| Vodný filter | Áno |
| Formát | Vzpriamene |
| Napájací zdroj | Elektrický |
| Rozsah tlaku | Vysokotlakový |
| Dĺžka kábla | 5 m |
| Dĺžka hadice | 7 m |
| Upozornenia | Do not direct the hot air jet directly at people or animals., Do not use a pressure washer near a water source without adequate protection against electric shock., Regularly check the condition of the power cable and plug to avoid the risk of electrical shock. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Pressure washers |
|---|---|
| EAN: | 4054278823614 |
| Maximálny prietok: | 380 l/h |
| Pracovný tlak (min): | 20 bar |
| Maximálny plošný výkon: | 25 m²/h |
| Maximálny tlak: | 120 bar |
| Teplota vody (max): | 40 °C |
| Pracovný tlak (max): | 120 bar |
| Výška: | 677 mm |
| Hĺbka: | 297 mm |
| Šírka: | 280 mm |
| Hmotnosť: | 4,4 kg |
| Spotreba elektrickej energie: | 1600 W |
| Vstupné striedavé napätie: | 220 - 240 V |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia: | 50 - 60 Hz |
| Farba: | Čierna, Žltá |
| Vodný filter: | Áno |
| Formát: | Vzpriamene |
| Napájací zdroj: | Elektrický |
| Rozsah tlaku: | Vysokotlakový |
| Dĺžka kábla: | 5 m |
| Dĺžka hadice: | 7 m |
| Upozornenia: | Do not direct the hot air jet directly at people or animals., Do not use a pressure washer near a water source without adequate protection against electric shock., Regularly check the condition of the power cable and plug to avoid the risk of electrical shock. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
