Kärcher K 4 WCM Premium Home Modular tlaková umývačka 420 l/h 1800 W (1.324-232.0) Čierna, Žltá
Kód: NELKARMCI0129Podrobný popis
Kärcher K 4 WCM Premium Home Modular tlaková umývačka 420 l/h 1800 W (1.324-232.0) Čierna, Žltá| Maximálny prietok | 420 l/h |
| Nastaviteľný tlak | Áno |
| Pracovný tlak (min) | 20 bar |
| Teplota vody (max) | 40 °C |
| Maximálny plošný výkon | 30 m²/h |
| Pracovný tlak (max) | 130 bar |
| Rotačná dýza | Áno |
| Čistič vodného kameňa a fasád | Áno |
| Vrátane hadíc | Áno |
| Čistenie povrchu | Áno |
| Vrátane striekacej pištole | Áno |
| Sprejový nadstavec Vario Power | Áno |
| Hĺbka | 369 mm |
| Hmotnosť | 12 kg |
| Výška | 901 mm |
| Šírka | 389 mm |
| Vstupné striedavé napätie | 230 V |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia | 50 Hz |
| Celková spotreba | 1800 W |
| Spotreba elektrickej energie | 1800 W |
| Vodný filter | Áno |
| Rozsah tlaku | Vysokotlakový |
| Dĺžka kábla | 5 m |
| Farba | Žltá, Čierna |
| Otočné kolieska | Áno |
| Formát | Kompaktné |
| Bajonetové upínanie všetkého príslušenstva | Áno |
| Hadicový navijak | Áno |
| Napájací zdroj | Elektrický |
| Dĺžka hadice | 6 m |
| Hmotnosť vrátane balenia | 17,3 kg |
| Upozornenia | Do not use a pressure washer near a water source without adequate protection against electric shock., Regularly check the condition of the power cable and plug to avoid the risk of electrical shock., Do not direct the hot air jet directly at people or animals. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Pressure washers |
|---|---|
| EAN: | 4054278999104 |
| Maximálny prietok: | 420 l/h |
| Nastaviteľný tlak: | Áno |
| Pracovný tlak (min): | 20 bar |
| Teplota vody (max): | 40 °C |
| Maximálny plošný výkon: | 30 m²/h |
| Pracovný tlak (max): | 130 bar |
| Rotačná dýza: | Áno |
| Čistič vodného kameňa a fasád: | Áno |
| Vrátane hadíc: | Áno |
| Čistenie povrchu: | Áno |
| Vrátane striekacej pištole: | Áno |
| Sprejový nadstavec Vario Power: | Áno |
| Hĺbka: | 369 mm |
| Hmotnosť: | 12 kg |
| Výška: | 901 mm |
| Šírka: | 389 mm |
| Vstupné striedavé napätie: | 230 V |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia: | 50 Hz |
| Celková spotreba: | 1800 W |
| Spotreba elektrickej energie: | 1800 W |
| Vodný filter: | Áno |
| Rozsah tlaku: | Vysokotlakový |
| Dĺžka kábla: | 5 m |
| Farba: | Žltá, Čierna |
| Otočné kolieska: | Áno |
| Formát: | Kompaktné |
| Bajonetové upínanie všetkého príslušenstva: | Áno |
| Hadicový navijak: | Áno |
| Napájací zdroj: | Elektrický |
| Dĺžka hadice: | 6 m |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 17,3 kg |
| Upozornenia: | Do not use a pressure washer near a water source without adequate protection against electric shock., Regularly check the condition of the power cable and plug to avoid the risk of electrical shock., Do not direct the hot air jet directly at people or animals. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
