Kärcher K 7 WCM FJ Home tlaková umývačka 600 l/h 3000 W (1.317-403.0) Čierna, Žltá
Kód: NELKARMCI0121Podrobný popis
Kärcher K 7 WCM FJ Home tlaková umývačka 600 l/h 3000 W (1.317-403.0) Čierna, Žltá| Teplota vody (max) | 60 °C |
| Pracovný tlak (min) | 20 bar |
| Nastaviteľný tlak | Áno |
| Pracovný tlak (max) | 180 bar |
| Maximálny prietok | 600 l/h |
| Maximálny plošný výkon | 60 m²/h |
| Čistenie povrchu | Áno |
| Vrátane striekacej pištole | Áno |
| Penový nástavec | Áno |
| Sprejový nadstavec Vario Power | Áno |
| Vrátane hadíc | Áno |
| Rotačná dýza | Áno |
| Čistič vodného kameňa a fasád | Áno |
| Autoshampón | Áno |
| Výška | 946 mm |
| Hmotnosť | 17,1 kg |
| Hĺbka | 369 mm |
| Šírka | 355 mm |
| Spotreba elektrickej energie | 3000 W |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia | 50 Hz |
| Celková spotreba | 3000 W |
| Vstupné striedavé napätie | 230 V |
| Rozsah tlaku | Vysokotlakový |
| Dĺžka hadice | 10 m |
| Napájací zdroj | Elektrický |
| Dĺžka kábla | 5 m |
| Hadicový navijak | Áno |
| Farba | Žltá, Čierna |
| Formát | Kompaktné |
| Bajonetové upínanie všetkého príslušenstva | Áno |
| Otočné kolieska | Áno |
| Vodný filter | Áno |
| Hmotnosť vrátane balenia | 26 kg |
| Upozornenia | Regularly check the condition of the power cable and plug to avoid the risk of electrical shock., Do not direct the hot air jet directly at people or animals., Do not use a pressure washer near a water source without adequate protection against electric shock. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Pressure washers |
|---|---|
| EAN: | 4066529156426 |
| Teplota vody (max): | 60 °C |
| Pracovný tlak (min): | 20 bar |
| Nastaviteľný tlak: | Áno |
| Pracovný tlak (max): | 180 bar |
| Maximálny prietok: | 600 l/h |
| Maximálny plošný výkon: | 60 m²/h |
| Čistenie povrchu: | Áno |
| Vrátane striekacej pištole: | Áno |
| Penový nástavec: | Áno |
| Sprejový nadstavec Vario Power: | Áno |
| Vrátane hadíc: | Áno |
| Rotačná dýza: | Áno |
| Čistič vodného kameňa a fasád: | Áno |
| Autoshampón: | Áno |
| Výška: | 946 mm |
| Hmotnosť: | 17,1 kg |
| Hĺbka: | 369 mm |
| Šírka: | 355 mm |
| Spotreba elektrickej energie: | 3000 W |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia: | 50 Hz |
| Celková spotreba: | 3000 W |
| Vstupné striedavé napätie: | 230 V |
| Rozsah tlaku: | Vysokotlakový |
| Dĺžka hadice: | 10 m |
| Napájací zdroj: | Elektrický |
| Dĺžka kábla: | 5 m |
| Hadicový navijak: | Áno |
| Farba: | Žltá, Čierna |
| Formát: | Kompaktné |
| Bajonetové upínanie všetkého príslušenstva: | Áno |
| Otočné kolieska: | Áno |
| Vodný filter: | Áno |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 26 kg |
| Upozornenia: | Regularly check the condition of the power cable and plug to avoid the risk of electrical shock., Do not direct the hot air jet directly at people or animals., Do not use a pressure washer near a water source without adequate protection against electric shock. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
