Kärcher K 7 WCM Premium Home Modular tlaková umývačka 600 l/h 3000 W (1.317-421.0) Čierna, Žltá
Kód: NELKARMCI0128Podrobný popis
Kärcher K 7 WCM Premium Home Modular tlaková umývačka 600 l/h 3000 W (1.317-421.0) Čierna, Žltá| Pracovný tlak (min) | 20 bar |
| Teplota vody (max) | 60 °C |
| Nastaviteľný tlak | Áno |
| Maximálny plošný výkon | 60 m²/h |
| Pracovný tlak (max) | 180 bar |
| Maximálny prietok | 600 l/h |
| Vrátane striekacej pištole | Áno |
| Čistenie povrchu | Áno |
| Sprejový nadstavec Vario Power | Áno |
| Čistič vodného kameňa a fasád | Áno |
| Rotačná dýza | Áno |
| Vrátane hadíc | Áno |
| Hĺbka | 369 mm |
| Šírka | 394 mm |
| Hmotnosť | 17,7 kg |
| Výška | 946 mm |
| Celková spotreba | 3000 W |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia | 50 Hz |
| Vstupné striedavé napätie | 230 V |
| Spotreba elektrickej energie | 3000 W |
| Rozsah tlaku | Vysokotlakový |
| Dĺžka hadice | 10 m |
| Formát | Kompaktné |
| Hadicový navijak | Áno |
| Bajonetové upínanie všetkého príslušenstva | Áno |
| Farba | Žltá, Čierna |
| Vodný filter | Áno |
| Napájací zdroj | Elektrický |
| Dĺžka kábla | 5 m |
| Otočné kolieska | Áno |
| Hmotnosť vrátane balenia | 24,7 kg |
| Upozornenia | Do not use a pressure washer near a water source without adequate protection against electric shock., Regularly check the condition of the power cable and plug to avoid the risk of electrical shock., Do not direct the hot air jet directly at people or animals. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Pressure washers |
|---|---|
| EAN: | 4054278999548 |
| Pracovný tlak (min): | 20 bar |
| Teplota vody (max): | 60 °C |
| Nastaviteľný tlak: | Áno |
| Maximálny plošný výkon: | 60 m²/h |
| Pracovný tlak (max): | 180 bar |
| Maximálny prietok: | 600 l/h |
| Vrátane striekacej pištole: | Áno |
| Čistenie povrchu: | Áno |
| Sprejový nadstavec Vario Power: | Áno |
| Čistič vodného kameňa a fasád: | Áno |
| Rotačná dýza: | Áno |
| Vrátane hadíc: | Áno |
| Hĺbka: | 369 mm |
| Šírka: | 394 mm |
| Hmotnosť: | 17,7 kg |
| Výška: | 946 mm |
| Celková spotreba: | 3000 W |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia: | 50 Hz |
| Vstupné striedavé napätie: | 230 V |
| Spotreba elektrickej energie: | 3000 W |
| Rozsah tlaku: | Vysokotlakový |
| Dĺžka hadice: | 10 m |
| Formát: | Kompaktné |
| Hadicový navijak: | Áno |
| Bajonetové upínanie všetkého príslušenstva: | Áno |
| Farba: | Žltá, Čierna |
| Vodný filter: | Áno |
| Napájací zdroj: | Elektrický |
| Dĺžka kábla: | 5 m |
| Otočné kolieska: | Áno |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 24,7 kg |
| Upozornenia: | Do not use a pressure washer near a water source without adequate protection against electric shock., Regularly check the condition of the power cable and plug to avoid the risk of electrical shock., Do not direct the hot air jet directly at people or animals. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
