KARCHER tlačni čistilnik K 5 Power Control Flex Home eco!booster - 1.324-710.0
Kód: NELKARMCI0094Podrobný popis
KARCHER tlačni čistilnik K 5 Power Control Flex Home eco!booster - 1.324-710.0| Pracovný tlak (min) | 145 bar |
| Maximálny prietok | 500 l/h |
| Maximálny plošný výkon | 40 m²/h |
| Teplota vody (max) | 40 °C |
| Nastaviteľný výkon | Áno |
| Pružná hadica | Áno |
| Čistiaci prostriedok | Áno |
| Konektor 1 | 3/4" |
| Tepelná tryska | Áno |
| Typ stredu | Čistilo za kamen in fasade 3v1 RM 611 |
| Sprejový nadstavec Vario Power | Áno |
| Hĺbka | 405 mm |
| Šírka | 306 mm |
| Výška | 584 mm |
| Ďalšie informácie | Sistem Plug 'n' Clean, Quick Connect, Aplikacija Home & Garden. |
| Hmotnosť | 12 kg |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia | 50 Hz |
| Vstupné striedavé napätie | 230 V |
| Celková spotreba | 3000 W |
| Farba | Čierna, Žltá |
| Dĺžka hadice | 10 m |
| Napájací kábel | Áno |
| Napájací zdroj | Elektrický |
| Formát | Kompaktné |
| Vodou chladený motor | Áno |
| Teleskopická rukoväť | Áno |
| Vodný filter | Áno |
| Upozornenia | Do not direct the hot air jet directly at people or animals., Regularly check the condition of the power cable and plug to avoid the risk of electrical shock., Do not use a pressure washer near a water source without adequate protection against electric shock. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Pressure washers |
|---|---|
| EAN: | 4066529155849 |
| Pracovný tlak (min): | 145 bar |
| Maximálny prietok: | 500 l/h |
| Maximálny plošný výkon: | 40 m²/h |
| Teplota vody (max): | 40 °C |
| Nastaviteľný výkon: | Áno |
| Pružná hadica: | Áno |
| Čistiaci prostriedok: | Áno |
| Konektor 1: | 3/4" |
| Tepelná tryska: | Áno |
| Typ stredu: | Čistilo za kamen in fasade 3v1 RM 611 |
| Sprejový nadstavec Vario Power: | Áno |
| Hĺbka: | 405 mm |
| Šírka: | 306 mm |
| Výška: | 584 mm |
| Ďalšie informácie: | Sistem Plug 'n' Clean, Quick Connect, Aplikacija Home & Garden. |
| Hmotnosť: | 12 kg |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia: | 50 Hz |
| Vstupné striedavé napätie: | 230 V |
| Celková spotreba: | 3000 W |
| Farba: | Čierna, Žltá |
| Dĺžka hadice: | 10 m |
| Napájací kábel: | Áno |
| Napájací zdroj: | Elektrický |
| Formát: | Kompaktné |
| Vodou chladený motor: | Áno |
| Teleskopická rukoväť: | Áno |
| Vodný filter: | Áno |
| Upozornenia: | Do not direct the hot air jet directly at people or animals., Regularly check the condition of the power cable and plug to avoid the risk of electrical shock., Do not use a pressure washer near a water source without adequate protection against electric shock. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
