KARCHER tlaková umývačka K 4 Classic - 1.679-420.0
Kód: NELKARMCI0077Podrobný popis
KARCHER tlaková umývačka K 4 Classic - 1.679-420.0| Maximálny plošný výkon | 30 m²/h |
| Maximálny prietok | 420 l/h |
| Nastaviteľný tlak | Áno |
| Teplota vody (max) | 40 °C |
| Pracovný tlak (min) | 20 bar |
| Pracovný tlak (max) | 130 bar |
| Hmotnosť | 4,6 kg |
| Hmotnosť vrátane balenia | 6,5 kg |
| Šírka | 256 mm |
| Hĺbka | 264 mm |
| Výška | 450 mm |
| Celková spotreba | 1800 W |
| Vstupné striedavé napätie | 220 - 240 V |
| Systém rýchleho pripojenia | Áno |
| Farba | Žltá, Čierna |
| Otočné kolieska | Áno |
| Rozsah tlaku | Vysokotlakový |
| Vodný filter | Áno |
| Dĺžka hadice | 5 m, 6 m |
| Napájací zdroj | Elektrický |
| Obsah balenia | Vysokotlaková pištoľ, Adaptér pre záhradnú hadicu A3/4" konektor x 1, Lanceta Vario Power Jet x 1, Dirt Blaster x 1, Vysokotlaková hadica |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Pressure washers |
|---|---|
| EAN: | 4066529041388 |
| Maximálny plošný výkon: | 30 m²/h |
| Maximálny prietok: | 420 l/h |
| Nastaviteľný tlak: | Áno |
| Teplota vody (max): | 40 °C |
| Pracovný tlak (min): | 20 bar |
| Pracovný tlak (max): | 130 bar |
| Hmotnosť: | 4,6 kg |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 6,5 kg |
| Šírka: | 256 mm |
| Hĺbka: | 264 mm |
| Výška: | 450 mm |
| Celková spotreba: | 1800 W |
| Vstupné striedavé napätie: | 220 - 240 V |
| Systém rýchleho pripojenia: | Áno |
| Farba: | Žltá, Čierna |
| Otočné kolieska: | Áno |
| Rozsah tlaku: | Vysokotlakový |
| Vodný filter: | Áno |
| Dĺžka hadice: | 5 m, 6 m |
| Napájací zdroj: | Elektrický |
| Obsah balenia: | Vysokotlaková pištoľ, Adaptér pre záhradnú hadicu A3/4" konektor x 1, Lanceta Vario Power Jet x 1, Dirt Blaster x 1, Vysokotlaková hadica |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
