Tlaková umývačka Karcher K 3 Power Control Home
Kód: NELKARMCI0089Podrobný popis
Tlaková umývačka Karcher K 3 Power Control Home| Maximálny plošný výkon | 25 m²/h |
| Teplota vody (max) | 40 °C |
| Pracovný tlak (max) | 120 bar |
| Maximálny prietok | 380 l/h |
| Tlakový nástavec v balení | Áno |
| Množstvo | 1 |
| Čistiaca kvapalina | Áno |
| Vrátane striekacej pištole | Áno |
| Nástavec v cene | Áno |
| Pružná hadica | Áno |
| Hĺbka | 297 mm |
| Šírka | 280 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 7,6 kg |
| Hmotnosť | 4,4 kg |
| Výška | 677 mm |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia | 50 / 60 Hz |
| Celková spotreba | 1600 W |
| Vstupné striedavé napätie | 220 - 240 V |
| Rozsah tlaku | Vysokotlakový |
| Vodný filter | Áno |
| Farba | Čierna, Žltá |
| Dĺžka hadice | 5 m, 7 m |
| Systém rýchleho pripojenia | Áno |
| Teleskopická násada | Áno |
| Otočné kolieska | Áno |
| Napájací zdroj | Elektrický |
| Konektor 1 | 3/4" |
| Nádrž na pracie prostriedky | Áno |
| Upozornenia | Do not use a pressure washer near a water source without adequate protection against electric shock., Do not direct the hot air jet directly at people or animals., Regularly check the condition of the power cable and plug to avoid the risk of electrical shock. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Pressure washers |
|---|---|
| EAN: | 4054278786575 |
| Maximálny plošný výkon: | 25 m²/h |
| Teplota vody (max): | 40 °C |
| Pracovný tlak (max): | 120 bar |
| Maximálny prietok: | 380 l/h |
| Tlakový nástavec v balení: | Áno |
| Množstvo: | 1 |
| Čistiaca kvapalina: | Áno |
| Vrátane striekacej pištole: | Áno |
| Nástavec v cene: | Áno |
| Pružná hadica: | Áno |
| Hĺbka: | 297 mm |
| Šírka: | 280 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 7,6 kg |
| Hmotnosť: | 4,4 kg |
| Výška: | 677 mm |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia: | 50 / 60 Hz |
| Celková spotreba: | 1600 W |
| Vstupné striedavé napätie: | 220 - 240 V |
| Rozsah tlaku: | Vysokotlakový |
| Vodný filter: | Áno |
| Farba: | Čierna, Žltá |
| Dĺžka hadice: | 5 m, 7 m |
| Systém rýchleho pripojenia: | Áno |
| Teleskopická násada: | Áno |
| Otočné kolieska: | Áno |
| Napájací zdroj: | Elektrický |
| Konektor 1: | 3/4" |
| Nádrž na pracie prostriedky: | Áno |
| Upozornenia: | Do not use a pressure washer near a water source without adequate protection against electric shock., Do not direct the hot air jet directly at people or animals., Regularly check the condition of the power cable and plug to avoid the risk of electrical shock. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
