Tlakový čistič KARCHER K 4 Power Control Go!Further (1.324-312.0)
Kód: NELKARMCI0111Podrobný popis
Tlakový čistič KARCHER K 4 Power Control Go!Further (1.324-312.0)| Pracovný tlak (max) | 130 bar |
| Teplota vody (max) | 40 °C |
| Maximálny prietok | 420 l/h |
| Maximálny plošný výkon | 30 m²/h |
| Hmotnosť vrátane balenia | 16,6 kg |
| Hmotnosť | 11,9 kg |
| Výška | 584 mm |
| Hĺbka | 405 mm |
| Šírka | 306 mm |
| Vstupné striedavé napätie | 230 V |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia | 50 Hz |
| Celková spotreba | 1800 W |
| Vodný filter | Áno |
| Napájací zdroj | Elektrický |
| Dĺžka hadice | 5 m, 8 m |
| Farba | Žltá, Čierna |
| Rozsah tlaku | Vysokotlakový |
| Systém rýchleho pripojenia | Áno |
| Upozornenia | Do not use a pressure washer near a water source without adequate protection against electric shock., Regularly check the condition of the power cable and plug to avoid the risk of electrical shock., Do not direct the hot air jet directly at people or animals. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Pressure washers |
|---|---|
| EAN: | 4066529127174 |
| Pracovný tlak (max): | 130 bar |
| Teplota vody (max): | 40 °C |
| Maximálny prietok: | 420 l/h |
| Maximálny plošný výkon: | 30 m²/h |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 16,6 kg |
| Hmotnosť: | 11,9 kg |
| Výška: | 584 mm |
| Hĺbka: | 405 mm |
| Šírka: | 306 mm |
| Vstupné striedavé napätie: | 230 V |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia: | 50 Hz |
| Celková spotreba: | 1800 W |
| Vodný filter: | Áno |
| Napájací zdroj: | Elektrický |
| Dĺžka hadice: | 5 m, 8 m |
| Farba: | Žltá, Čierna |
| Rozsah tlaku: | Vysokotlakový |
| Systém rýchleho pripojenia: | Áno |
| Upozornenia: | Do not use a pressure washer near a water source without adequate protection against electric shock., Regularly check the condition of the power cable and plug to avoid the risk of electrical shock., Do not direct the hot air jet directly at people or animals. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
