Tlakový čistič KARCHER K 6 Comfort Premium Home (1.324-904.0)
Kód: NELKARMCI0119Podrobný popis
Tlakový čistič KARCHER K 6 Comfort Premium Home (1.324-904.0)| Maximálny prietok | 510 l/h |
| Teplota vody (max) | 40 °C |
| Maximálny plošný výkon | 50 m²/h |
| Pracovný tlak (max) | 160 bar |
| Hmotnosť vrátane balenia | 21,8 kg |
| Šírka | 346 mm |
| Hĺbka | 417 mm |
| Výška | 668 mm |
| Hmotnosť | 13,8 kg |
| Celková spotreba | 2200 W |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia | 50 Hz |
| Vstupné striedavé napätie | 230 - 240 V |
| Vodný filter | Áno |
| Dĺžka hadice | 10 m, 5 m |
| Rozsah tlaku | Vysokotlakový |
| Napájací zdroj | Elektrický |
| Systém rýchleho pripojenia | Áno |
| Farba | Žltá, Čierna |
| Upozornenia | Do not use a pressure washer near a water source without adequate protection against electric shock., Regularly check the condition of the power cable and plug to avoid the risk of electrical shock., Do not direct the hot air jet directly at people or animals. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Pressure washers |
|---|---|
| EAN: | 4066529220653 |
| Maximálny prietok: | 510 l/h |
| Teplota vody (max): | 40 °C |
| Maximálny plošný výkon: | 50 m²/h |
| Pracovný tlak (max): | 160 bar |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 21,8 kg |
| Šírka: | 346 mm |
| Hĺbka: | 417 mm |
| Výška: | 668 mm |
| Hmotnosť: | 13,8 kg |
| Celková spotreba: | 2200 W |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia: | 50 Hz |
| Vstupné striedavé napätie: | 230 - 240 V |
| Vodný filter: | Áno |
| Dĺžka hadice: | 10 m, 5 m |
| Rozsah tlaku: | Vysokotlakový |
| Napájací zdroj: | Elektrický |
| Systém rýchleho pripojenia: | Áno |
| Farba: | Žltá, Čierna |
| Upozornenia: | Do not use a pressure washer near a water source without adequate protection against electric shock., Regularly check the condition of the power cable and plug to avoid the risk of electrical shock., Do not direct the hot air jet directly at people or animals. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
