Tlakový čistič KARCHER K 6 Flex Home (1.679-632.0)
Kód: NELKARMCI0120Podrobný popis
Tlakový čistič KARCHER K 6 Flex Home (1.679-632.0)| Maximálny prietok | 510 l/h |
| Pracovný tlak (max) | 160 bar |
| Maximálny plošný výkon | 50 m²/h |
| Teplota vody (max) | 40 °C |
| Sprejový nadstavec Vario Power | Áno |
| Rotačná kefa | Áno |
| Rotačná dýza | Áno |
| Vrátane striekacej pištole | Áno |
| Vrátane hadíc | Áno |
| Čistič vodného kameňa a fasád | Áno |
| Hĺbka | 302 mm |
| Výška | 849 mm |
| Šírka | 346 mm |
| Hmotnosť | 6,25 kg |
| Hmotnosť vrátane balenia | 10,2 kg |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia | 50 Hz |
| Celková spotreba | 2200 W |
| Vstupné striedavé napätie | 220- 240 V |
| Farba | Žltá, Čierna |
| Dĺžka hadice | 5 m, 8 m |
| Vodný filter | Áno |
| Systém rýchleho pripojenia | Áno |
| Napájací zdroj | Elektrický |
| Rozsah tlaku | Vysokotlakový |
| Upozornenia | Regularly check the condition of the power cable and plug to avoid the risk of electrical shock., Do not use a pressure washer near a water source without adequate protection against electric shock., Do not direct the hot air jet directly at people or animals. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Pressure washers |
|---|---|
| EAN: | 4066529215970 |
| Maximálny prietok: | 510 l/h |
| Pracovný tlak (max): | 160 bar |
| Maximálny plošný výkon: | 50 m²/h |
| Teplota vody (max): | 40 °C |
| Sprejový nadstavec Vario Power: | Áno |
| Rotačná kefa: | Áno |
| Rotačná dýza: | Áno |
| Vrátane striekacej pištole: | Áno |
| Vrátane hadíc: | Áno |
| Čistič vodného kameňa a fasád: | Áno |
| Hĺbka: | 302 mm |
| Výška: | 849 mm |
| Šírka: | 346 mm |
| Hmotnosť: | 6,25 kg |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 10,2 kg |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia: | 50 Hz |
| Celková spotreba: | 2200 W |
| Vstupné striedavé napätie: | 220- 240 V |
| Farba: | Žltá, Čierna |
| Dĺžka hadice: | 5 m, 8 m |
| Vodný filter: | Áno |
| Systém rýchleho pripojenia: | Áno |
| Napájací zdroj: | Elektrický |
| Rozsah tlaku: | Vysokotlakový |
| Upozornenia: | Regularly check the condition of the power cable and plug to avoid the risk of electrical shock., Do not use a pressure washer near a water source without adequate protection against electric shock., Do not direct the hot air jet directly at people or animals. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
