Tlakový čistič KARCHER K 7 Smart Control Flex (1.317-340.0)
Kód: NELKARMCI0104Podrobný popis
Tlakový čistič KARCHER K 7 Smart Control Flex (1.317-340.0)| Maximálny plošný výkon | 60 m²/h |
| Pracovný tlak (max) | 180 bar |
| Maximálny prietok | 600 l/h |
| Teplota vody (max) | 60 °C |
| Šírka | 330 mm |
| Výška | 669 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 22,6 kg |
| Hmotnosť | 17,3 kg |
| Hĺbka | 458 mm |
| Celková spotreba | 3000 W |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia | 50 Hz |
| Vstupné striedavé napätie | 230 V |
| Dĺžka hadice | 5 m, 10 m |
| Systém rýchleho pripojenia | Áno |
| Rozsah tlaku | Vysokotlakový |
| Farba | Žltá, Čierna |
| Napájací zdroj | Elektrický |
| Vodný filter | Áno |
| Upozornenia | Do not use a pressure washer near a water source without adequate protection against electric shock., Do not direct the hot air jet directly at people or animals., Regularly check the condition of the power cable and plug to avoid the risk of electrical shock. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Pressure washers |
|---|---|
| EAN: | 4066529122773 |
| Maximálny plošný výkon: | 60 m²/h |
| Pracovný tlak (max): | 180 bar |
| Maximálny prietok: | 600 l/h |
| Teplota vody (max): | 60 °C |
| Šírka: | 330 mm |
| Výška: | 669 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 22,6 kg |
| Hmotnosť: | 17,3 kg |
| Hĺbka: | 458 mm |
| Celková spotreba: | 3000 W |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia: | 50 Hz |
| Vstupné striedavé napätie: | 230 V |
| Dĺžka hadice: | 5 m, 10 m |
| Systém rýchleho pripojenia: | Áno |
| Rozsah tlaku: | Vysokotlakový |
| Farba: | Žltá, Čierna |
| Napájací zdroj: | Elektrický |
| Vodný filter: | Áno |
| Upozornenia: | Do not use a pressure washer near a water source without adequate protection against electric shock., Do not direct the hot air jet directly at people or animals., Regularly check the condition of the power cable and plug to avoid the risk of electrical shock. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
