Kärcher OC Handheld Compact bezdrôtová tlaková umývačka 150 l/h (1.328-120.0) Čierna, Žltá
Kód: NAKKARMCI0007Podrobný popis
Kärcher OC Handheld Compact bezdrôtová tlaková umývačka 150 l/h (1.328-120.0) Čierna, Žltá| Prevádzková doba | 12 min |
| Doba nabíjania batérie | 3 h |
| Pracovný tlak (max) | 15 bar |
| Prevádzkový čas s funkciou ECO | 30 min |
| Maximálny prietok | 150 l/h |
| Nastaviteľný tlak | Áno |
| USB kábel v balení | Áno |
| Rotačná dýza | Áno |
| Fľaša v cene | Áno |
| Vrátane hadíc | Áno |
| Hĺbka | 254 mm |
| Šírka | 71 mm |
| Výška | 186 mm |
| Hmotnosť | 800 g |
| Napätie batérie | 7,2 V |
| Typ batérie | Lithium-ion (Li-ion) |
| Odklopitelný úchyt | Áno |
| Dĺžka hadice | 5 m |
| Napájací zdroj | Batéria |
| Formát | Kompaktné |
| Bajonetové upínanie všetkého príslušenstva | Áno |
| Rozsah tlaku | Vysokotlakový |
| Vodný filter | Áno |
| Farba | Žltá, Čierna |
| Hmotnosť vrátane balenia | 1,8 kg |
| Upozornenia | Do not direct the hot air jet directly at people or animals., Do not use a pressure washer near a water source without adequate protection against electric shock., Regularly check the condition of the power cable and plug to avoid the risk of electrical shock. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Pressure washers |
|---|---|
| EAN: | 4066529202123 |
| Prevádzková doba: | 12 min |
| Doba nabíjania batérie: | 3 h |
| Pracovný tlak (max): | 15 bar |
| Prevádzkový čas s funkciou ECO: | 30 min |
| Maximálny prietok: | 150 l/h |
| Nastaviteľný tlak: | Áno |
| USB kábel v balení: | Áno |
| Rotačná dýza: | Áno |
| Fľaša v cene: | Áno |
| Vrátane hadíc: | Áno |
| Hĺbka: | 254 mm |
| Šírka: | 71 mm |
| Výška: | 186 mm |
| Hmotnosť: | 800 g |
| Napätie batérie: | 7,2 V |
| Typ batérie: | Lithium-ion (Li-ion) |
| Odklopitelný úchyt: | Áno |
| Dĺžka hadice: | 5 m |
| Napájací zdroj: | Batéria |
| Formát: | Kompaktné |
| Bajonetové upínanie všetkého príslušenstva: | Áno |
| Rozsah tlaku: | Vysokotlakový |
| Vodný filter: | Áno |
| Farba: | Žltá, Čierna |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 1,8 kg |
| Upozornenia: | Do not direct the hot air jet directly at people or animals., Do not use a pressure washer near a water source without adequate protection against electric shock., Regularly check the condition of the power cable and plug to avoid the risk of electrical shock. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
