AMD EPYC 4244P procesor 3,8 GHz 32 MB L3
Kód: PROAMDAMC0157Podrobný popis
AMD EPYC 4244P procesor 3,8 GHz 32 MB L3| Prevádzkové režimy procesora | 64-bit, 32-bit |
| Vyrovnávacia pamäť procesora | 32 MB |
| Model procesoru | 4244P |
| Typ procesoru | AMD EPYC |
| Pätica procesora | Pätica AM5 |
| Krabica | Nie |
| Vrátane chladiča | Nie |
| Základná frekvencia procesora | 3,8 GHz |
| Počet vlákien procesora | 12 |
| Počet jadier procesora | 6 |
| Výrobca procesoru | AMD |
| Thermal Design Power (TDP) | 65 W |
| Séria procesorov | AMD EPYC 4004 Series |
| Boost frekvencia procesora | 5,1 GHz |
| Typ vyrovnávacej pamäte procesora | L3 |
| Typ pamätí podporované procesorom | DDR5-SDRAM |
| Frekvencia podporovaná procesorom | 5200 MHz |
| Podpora pamäťových kanálov | Dvojkanálový |
| Samostatný grafický adaptér | Nie |
| Model integrovanej grafickej karty | Nie je dostupné |
| Integrovaný grafický adaptér | Nie |
| Model diskrétnej grafickej karty | Nie je dostupné |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Processors AMD Epyc |
|---|---|
| Prevádzkové režimy procesora: | 64-bit, 32-bit |
| Vyrovnávacia pamäť procesora: | 32 MB |
| Model procesoru: | 4244P |
| Typ procesoru: | AMD EPYC |
| Pätica procesora: | Pätica AM5 |
| Krabica: | Nie |
| Vrátane chladiča: | Nie |
| Základná frekvencia procesora: | 3,8 GHz |
| Počet vlákien procesora: | 12 |
| Počet jadier procesora: | 6 |
| Výrobca procesoru: | AMD |
| Thermal Design Power (TDP): | 65 W |
| Séria procesorov: | AMD EPYC 4004 Series |
| Boost frekvencia procesora: | 5,1 GHz |
| Typ vyrovnávacej pamäte procesora: | L3 |
| Typ pamätí podporované procesorom: | DDR5-SDRAM |
| Frekvencia podporovaná procesorom: | 5200 MHz |
| Podpora pamäťových kanálov: | Dvojkanálový |
| Samostatný grafický adaptér: | Nie |
| Model integrovanej grafickej karty: | Nie je dostupné |
| Integrovaný grafický adaptér: | Nie |
| Model diskrétnej grafickej karty: | Nie je dostupné |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
