AMD EPYC 9255 procesor 3,25 GHz 128 MB L3
Kód: PROAMDAMC0182Podrobný popis
AMD EPYC 9255 procesor 3,25 GHz 128 MB L3| Verzia PCI Express slotov | 5.0 |
| Maximálny počet PCI Express liniek | 128 |
| Segment trhu | Server |
| Thermal Design Power (TDP) | 200 W |
| Počet jadier procesora | 24 |
| Základná frekvencia procesora | 3,25 GHz |
| Typ procesoru | AMD EPYC |
| Konfigurovateľné TDP-down | 200 W |
| Vyrovnávacia pamäť procesora | 128 MB |
| Počet vlákien procesora | 48 |
| Pätica procesora | Socket SP5 |
| Krabica | Nie |
| Model procesoru | 9255 |
| Boost frekvencia procesora | 4,3 GHz |
| Výrobca procesoru | AMD |
| Konfigurovateľné TDP-up | 240 W |
| Typ vyrovnávacej pamäte procesora | L3 |
| Vrátane chladiča | Nie |
| Typ pamätí podporované procesorom | DDR5-SDRAM |
| Podpora pamäťových kanálov | Kanál Dodeca |
| Priepustnosť pamäte (max) | 576 GB/s |
| Model integrovanej grafickej karty | Nie je dostupné |
| Model diskrétnej grafickej karty | Nie je dostupné |
| Samostatný grafický adaptér | Nie |
| Integrovaný grafický adaptér | Nie |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Processors AMD Epyc |
|---|---|
| Verzia PCI Express slotov: | 5.0 |
| Maximálny počet PCI Express liniek: | 128 |
| Segment trhu: | Server |
| Thermal Design Power (TDP): | 200 W |
| Počet jadier procesora: | 24 |
| Základná frekvencia procesora: | 3,25 GHz |
| Typ procesoru: | AMD EPYC |
| Konfigurovateľné TDP-down: | 200 W |
| Vyrovnávacia pamäť procesora: | 128 MB |
| Počet vlákien procesora: | 48 |
| Pätica procesora: | Socket SP5 |
| Krabica: | Nie |
| Model procesoru: | 9255 |
| Boost frekvencia procesora: | 4,3 GHz |
| Výrobca procesoru: | AMD |
| Konfigurovateľné TDP-up: | 240 W |
| Typ vyrovnávacej pamäte procesora: | L3 |
| Vrátane chladiča: | Nie |
| Typ pamätí podporované procesorom: | DDR5-SDRAM |
| Podpora pamäťových kanálov: | Kanál Dodeca |
| Priepustnosť pamäte (max): | 576 GB/s |
| Model integrovanej grafickej karty: | Nie je dostupné |
| Model diskrétnej grafickej karty: | Nie je dostupné |
| Samostatný grafický adaptér: | Nie |
| Integrovaný grafický adaptér: | Nie |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
