Procesor AMD EPYC 4545P (16/32) 3,0 GHz (až 5,4 GHz) Socket AM5 TDP 65W zásobník
Kód: PROAMDAMC0193Podrobný popis
Procesor AMD EPYC 4545P (16/32) 3,0 GHz (až 5,4 GHz) Socket AM5 TDP 65W zásobník| Maximálny počet PCI Express liniek | 28 |
| Verzia PCI Express slotov | 5.0 |
| Segment trhu | Server |
| Počet jadier procesora | 16 |
| Thermal Design Power (TDP) | 65 W |
| Počet vlákien procesora | 32 |
| Pätica procesora | Pätica AM5 |
| Komponent pre | Server |
| Výrobca procesoru | AMD |
| Boost frekvencia procesora | 5,4 GHz |
| Základná frekvencia procesora | 3 GHz |
| Vyrovnávacia pamäť procesora | 64 MB |
| Typ vyrovnávacej pamäte procesora | L3 |
| Typ procesoru | AMD EPYC |
| Typ pamätí podporované procesorom | DDR5-SDRAM |
| Frekvencia podporovaná procesorom | 5600 |
| Podpora pamäťových kanálov | Double-channel |
| Priepustnosť pamäte (max) | 89,6 GB/s |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Processors AMD Epyc |
|---|---|
| Maximálny počet PCI Express liniek: | 28 |
| Verzia PCI Express slotov: | 5.0 |
| Segment trhu: | Server |
| Počet jadier procesora: | 16 |
| Thermal Design Power (TDP): | 65 W |
| Počet vlákien procesora: | 32 |
| Pätica procesora: | Pätica AM5 |
| Komponent pre: | Server |
| Výrobca procesoru: | AMD |
| Boost frekvencia procesora: | 5,4 GHz |
| Základná frekvencia procesora: | 3 GHz |
| Vyrovnávacia pamäť procesora: | 64 MB |
| Typ vyrovnávacej pamäte procesora: | L3 |
| Typ procesoru: | AMD EPYC |
| Typ pamätí podporované procesorom: | DDR5-SDRAM |
| Frekvencia podporovaná procesorom: | 5600 |
| Podpora pamäťových kanálov: | Double-channel |
| Priepustnosť pamäte (max): | 89,6 GB/s |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
