Intel Xeon Gold 6430 procesor 2,1 GHz 60 MB Tácka
Kód: PROINTXEN0964Podrobný popis
Intel Xeon Gold 6430 procesor 2,1 GHz 60 MB Tácka| Podmienky používania | Server/Enterprise |
| Execute Disable Bit | Áno |
| Maximálny počet PCI Express liniek | 80 |
| Automatizovaný systém sledovania komodít (CCATS) | G180729 |
| Podpora inštrukčných sád | AVX, AVX 2.0, AMX, AVX-512, SSE4.2 |
| Verzia PCI Express slotov | 5.0 |
| Číslo ECCN | 5A992C |
| Škálovateľnosť | 2S |
| Segment trhu | Server |
| Dostupné možnosti začlenenia | Áno |
| Veľkosť balenia procesora | 77.5 x 56.5 mm |
| Generácia procesora | Intel Xeon Scalable 4th Gen |
| Model procesoru | 6430 |
| Základná frekvencia procesora | 2,1 GHz |
| Vyrovnávacia pamäť procesora | 60 MB |
| Počet jadier procesora | 32 |
| Thermal Design Power (TDP) | 270 W |
| Frekvencia jadra s vysokou prioritou | 2,2 GHz |
| Pätica procesora | LGA 4677 (Socket E) |
| Procesor ARK ID | 231737 |
| Verzia (stepping) | E5 |
| Kódové označenie procesora | Sapphire Rapids |
| Prevádzkové režimy procesora | 64-bit |
| Frekvencia jadra s nízkou prioritou | 1,8 GHz |
| Systémová zbernica | 16 GT/s |
| Jadrá s nízkou prioritou | 20 |
| Jadrá s vysokou prioritou | 12 |
| Boost frekvencia procesora | 3,4 GHz |
| Výrobca procesoru | Intel |
| Počet vlákien procesora | 64 |
| Maximálna interná pamäť podporovaná procesorom | 6 TB |
| Typ pamätí podporované procesorom | DDR5-SDRAM |
| Podpora pamäťových kanálov | Osemkanálový |
| ECC | Áno |
| Dátum uvedenia | Q1'23 |
| Status | Launched |
| Podporované typy pamäte | DDR5-SDRAM |
| Počet odkazov UPI | 3 |
| Podpera pre puzdro | E1A |
| Rýchlosť pamäte (max) | 4400 MHz |
| HS kód | 8542310001 |
| Maximálna vnútorná pamäť | 4 TB |
| Tcase | 72 °C |
| DTS Max | 90 °C |
| Samostatný grafický adaptér | Nie |
| Model diskrétnej grafickej karty | Nie je dostupné |
| Model integrovanej grafickej karty | Nie je dostupné |
| Integrovaný grafický adaptér | Nie |
| Technológia Intel® Speed Select - základná frekvencia (Intel® SST-BF) | Áno |
| Intel® Advanced Matrix Extensions (AMX) | Áno |
| Technológia Intel® Virtualization - Directed I/O (VT-d) | Áno |
| Podpora pre Intel® Optane™ DC Persistent Memory | Áno |
| Technológia Intel® Virtualization (VT-x) | Áno |
| Intel® Data Streaming Accelerator (DSA) | 1 default devices |
| Podpora Intel® Platform Firmware Resilience | Áno |
| Maximálna podporovaná kapacita EPC pre Intel® SGX | 128 GB |
| Intel® Deep Learning Boost (Intel® DL Boost) on CPU | Áno |
| Technológia Intel® OS Guard | Áno |
| Technológia Intel® Turbo Boost | 2.0 |
| Intel® AES New Instructions (Intel® AES-NI) | Áno |
| Šifrovanie Intel® Total Memory | Áno |
| Intel® Transactional Synchronization Extensions | Áno |
| Technológia Intel® Control-flow Enforcement Technology (CET) | Áno |
| Intel® QuickAssist Software Acceleration | Áno |
| Jednotky AVX-512 Fused Multiply-Add (FMA) | 2 |
| Technológia Intel® Trusted Execution | Áno |
| Technológia Intel® Resource Director (Intel® RDT) | Áno |
| MBE | Áno |
| Intel® 64 | Áno |
| Technológia Intel® Hyper Threading (Intel® HT Technology) | Áno |
| Technológia Intel® Speed Shift Technology | Áno |
| Technológia Intel® Software Guard Extensions (Intel SGX) | Áno |
| Intel Boot Guard | Áno |
| Technológia Intel® Run Sure | Áno |
| Intel® Crypto Acceleration | Áno |
| Technológia Intel® VT-x with Extended Page Tables (EPT) | Áno |
| Aktivácia funkcie Intel® On Demand | Áno |
| Upozornenia | Do not disassemble the processor or attempt to repair it yourself., The product should be used in accordance with the manufacturer's instructions to avoid damage., Avoid direct contact with water and high humidity. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Processors Intel Xeon |
|---|---|
| Podmienky používania: | Server/Enterprise |
| Execute Disable Bit: | Áno |
| Maximálny počet PCI Express liniek: | 80 |
| Automatizovaný systém sledovania komodít (CCATS): | G180729 |
| Podpora inštrukčných sád: | AVX, AVX 2.0, AMX, AVX-512, SSE4.2 |
| Verzia PCI Express slotov: | 5.0 |
| Číslo ECCN: | 5A992C |
| Škálovateľnosť: | 2S |
| Segment trhu: | Server |
| Dostupné možnosti začlenenia: | Áno |
| Veľkosť balenia procesora: | 77.5 x 56.5 mm |
| Generácia procesora: | Intel Xeon Scalable 4th Gen |
| Model procesoru: | 6430 |
| Základná frekvencia procesora: | 2,1 GHz |
| Vyrovnávacia pamäť procesora: | 60 MB |
| Počet jadier procesora: | 32 |
| Thermal Design Power (TDP): | 270 W |
| Frekvencia jadra s vysokou prioritou: | 2,2 GHz |
| Pätica procesora: | LGA 4677 (Socket E) |
| Procesor ARK ID: | 231737 |
| Verzia (stepping): | E5 |
| Kódové označenie procesora: | Sapphire Rapids |
| Prevádzkové režimy procesora: | 64-bit |
| Frekvencia jadra s nízkou prioritou: | 1,8 GHz |
| Systémová zbernica: | 16 GT/s |
| Jadrá s nízkou prioritou: | 20 |
| Jadrá s vysokou prioritou: | 12 |
| Boost frekvencia procesora: | 3,4 GHz |
| Výrobca procesoru: | Intel |
| Počet vlákien procesora: | 64 |
| Maximálna interná pamäť podporovaná procesorom: | 6 TB |
| Typ pamätí podporované procesorom: | DDR5-SDRAM |
| Podpora pamäťových kanálov: | Osemkanálový |
| ECC: | Áno |
| Dátum uvedenia: | Q1'23 |
| Status: | Launched |
| Podporované typy pamäte: | DDR5-SDRAM |
| Počet odkazov UPI: | 3 |
| Podpera pre puzdro: | E1A |
| Rýchlosť pamäte (max): | 4400 MHz |
| HS kód: | 8542310001 |
| Maximálna vnútorná pamäť: | 4 TB |
| Tcase: | 72 °C |
| DTS Max: | 90 °C |
| Samostatný grafický adaptér: | Nie |
| Model diskrétnej grafickej karty: | Nie je dostupné |
| Model integrovanej grafickej karty: | Nie je dostupné |
| Integrovaný grafický adaptér: | Nie |
| Technológia Intel® Speed Select - základná frekvencia (Intel® SST-BF): | Áno |
| Intel® Advanced Matrix Extensions (AMX): | Áno |
| Technológia Intel® Virtualization - Directed I/O (VT-d): | Áno |
| Podpora pre Intel® Optane™ DC Persistent Memory: | Áno |
| Technológia Intel® Virtualization (VT-x): | Áno |
| Intel® Data Streaming Accelerator (DSA): | 1 default devices |
| Podpora Intel® Platform Firmware Resilience: | Áno |
| Maximálna podporovaná kapacita EPC pre Intel® SGX: | 128 GB |
| Intel® Deep Learning Boost (Intel® DL Boost) on CPU: | Áno |
| Technológia Intel® OS Guard: | Áno |
| Technológia Intel® Turbo Boost: | 2.0 |
| Intel® AES New Instructions (Intel® AES-NI): | Áno |
| Šifrovanie Intel® Total Memory: | Áno |
| Intel® Transactional Synchronization Extensions: | Áno |
| Technológia Intel® Control-flow Enforcement Technology (CET): | Áno |
| Intel® QuickAssist Software Acceleration: | Áno |
| Jednotky AVX-512 Fused Multiply-Add (FMA): | 2 |
| Technológia Intel® Trusted Execution: | Áno |
| Technológia Intel® Resource Director (Intel® RDT): | Áno |
| MBE: | Áno |
| Intel® 64: | Áno |
| Technológia Intel® Hyper Threading (Intel® HT Technology): | Áno |
| Technológia Intel® Speed Shift Technology: | Áno |
| Technológia Intel® Software Guard Extensions (Intel SGX): | Áno |
| Intel Boot Guard: | Áno |
| Technológia Intel® Run Sure: | Áno |
| Intel® Crypto Acceleration: | Áno |
| Technológia Intel® VT-x with Extended Page Tables (EPT): | Áno |
| Aktivácia funkcie Intel® On Demand: | Áno |
| Upozornenia: | Do not disassemble the processor or attempt to repair it yourself., The product should be used in accordance with the manufacturer's instructions to avoid damage., Avoid direct contact with water and high humidity. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
