DELL OptiPlex 3090 i5-10505 16GB 256GB SSD SFF Win11pro Použité
Kód: UZYDELKOM0998Podrobný popis
DELL OptiPlex 3090 i5-10505 16GB 256GB SSD SFF Win11pro Použité| Vstup | Áno |
| Kombinovaný portu pre slúchadlá/mikrofón | Áno |
| Počet USB 2.0 portov | 4 |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A | 4 |
| Verzia DisplayPort | 1.4 |
| Počet DisplayPort výstupov | 2 |
| Zvukový systém | Waves MaxxAudio |
| Čip základnej dosky | Intel Q470 |
| Typ produktu | PC |
| Výška | 290 mm |
| Hĺbka | 292,8 mm |
| Hmotnosť | 5,1 kg |
| Šírka | 92,6 mm |
| Napájanie | 200 W |
| Vyrovnávacia pamäť procesora | 12 MB |
| Počet vlákien procesora | 12 |
| Frekvencia procesora | 3,2 GHz |
| Typ procesoru | Intel® Core™ i5 |
| Boost frekvencia procesora | 4,6 GHz |
| Model procesoru | i5-10505 |
| Generácia procesora | 10. Generácia procesorov Intel® Core ™ i5 |
| Počet jadier procesora | 6 |
| Výrobca procesoru | Intel |
| Typ vnútornej pamäte | DDR4-SDRAM |
| Frekvencia pamäti | 2666 MHz |
| Vnútorná pamäť | 16 GB |
| Ukladacie médium | SSD |
| Celková kapacita úložiska | 256 GB |
| Typ optickej jednotky | Nie |
| Wi-Fi | Nie |
| Ethernet / LAN pripojenie | Áno |
| Prenosová rýchlosť Ethernet LAN | 1000, 10, 100 |
| Technológia kabeláže | 10/100/1000Base-T(X) |
| Podporované umiestnenie | Horizontálny / vertikálny |
| Farba | Čierna |
| Typ uchytenia kábla | Kensington |
| Slot pre zámok | Áno |
| Typ skrine | SFF |
| Architektúra operačného systému | 64-bit |
| Poskytovaný OS | Windows 11 Pro |
| Integrovaný grafický adaptér | Áno |
| Model integrovanej grafickej karty | Intel® UHD Graphics 630 |
| Samostatný grafický adaptér | Nie |
| Model diskrétnej grafickej karty | Nie je dostupné |
| PCI Express x16 (Gen 3.x) sloty | 1 |
| PCI Express x1 (Gen 3.x) sloty | 1 |
| Upozornenia | The product contains electronic components which may be hazardous to the environment - dispose of in accordance with local regulations., Avoid contact with internal computer components, they can be potentially harmful or irritating., Before working with the product, make sure that all electrical connections are properly made to avoid the risk of electric shock. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Professional computers |
|---|---|
| EAN: | 5901443357865 |
| Vstup: | Áno |
| Kombinovaný portu pre slúchadlá/mikrofón: | Áno |
| Počet USB 2.0 portov: | 4 |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45): | 1 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A: | 4 |
| Verzia DisplayPort: | 1.4 |
| Počet DisplayPort výstupov: | 2 |
| Zvukový systém: | Waves MaxxAudio |
| Čip základnej dosky: | Intel Q470 |
| Typ produktu: | PC |
| Výška: | 290 mm |
| Hĺbka: | 292,8 mm |
| Hmotnosť: | 5,1 kg |
| Šírka: | 92,6 mm |
| Napájanie: | 200 W |
| Vyrovnávacia pamäť procesora: | 12 MB |
| Počet vlákien procesora: | 12 |
| Frekvencia procesora: | 3,2 GHz |
| Typ procesoru: | Intel® Core™ i5 |
| Boost frekvencia procesora: | 4,6 GHz |
| Model procesoru: | i5-10505 |
| Generácia procesora: | 10. Generácia procesorov Intel® Core ™ i5 |
| Počet jadier procesora: | 6 |
| Výrobca procesoru: | Intel |
| Typ vnútornej pamäte: | DDR4-SDRAM |
| Frekvencia pamäti: | 2666 MHz |
| Vnútorná pamäť: | 16 GB |
| Ukladacie médium: | SSD |
| Celková kapacita úložiska: | 256 GB |
| Typ optickej jednotky: | Nie |
| Wi-Fi: | Nie |
| Ethernet / LAN pripojenie: | Áno |
| Prenosová rýchlosť Ethernet LAN: | 1000, 10, 100 |
| Technológia kabeláže: | 10/100/1000Base-T(X) |
| Podporované umiestnenie: | Horizontálny / vertikálny |
| Farba: | Čierna |
| Typ uchytenia kábla: | Kensington |
| Slot pre zámok: | Áno |
| Typ skrine: | SFF |
| Architektúra operačného systému: | 64-bit |
| Poskytovaný OS: | Windows 11 Pro |
| Integrovaný grafický adaptér: | Áno |
| Model integrovanej grafickej karty: | Intel® UHD Graphics 630 |
| Samostatný grafický adaptér: | Nie |
| Model diskrétnej grafickej karty: | Nie je dostupné |
| PCI Express x16 (Gen 3.x) sloty: | 1 |
| PCI Express x1 (Gen 3.x) sloty: | 1 |
| Upozornenia: | The product contains electronic components which may be hazardous to the environment - dispose of in accordance with local regulations., Avoid contact with internal computer components, they can be potentially harmful or irritating., Before working with the product, make sure that all electrical connections are properly made to avoid the risk of electric shock. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
