DELL OptiPlex 3090 Micro i5-10500T 16GB 256GB SSD mSFF Win11pro Použité
Kód: UZYDELKOM0961Podrobný popis
DELL OptiPlex 3090 Micro i5-10500T 16GB 256GB SSD mSFF Win11pro Použité| Počet DisplayPort výstupov | 2 |
| Kombinovaný portu pre slúchadlá/mikrofón | Áno |
| Výstup | Áno |
| Verzia DisplayPort | 1.4 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A | 5 |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Typ produktu | Mini PC |
| Výška | 182 mm |
| Hmotnosť | 1,28 kg |
| Šírka | 36 mm |
| Hĺbka | 178,6 mm |
| Napájanie | 65 W |
| Frekvencia procesora | 2,3 GHz |
| Typ procesoru | Intel® Core™ i5 |
| Vyrovnávacia pamäť procesora | 12 MB |
| Boost frekvencia procesora | 3,8 GHz |
| Počet jadier procesora | 6 |
| Počet vlákien procesora | 12 |
| Model procesoru | i5-10500T |
| Výrobca procesoru | Intel |
| Vnútorná pamäť | 16 GB |
| Typ vnútornej pamäte | DDR4-SDRAM |
| Frekvencia pamäti | 2666 MHz |
| Celková kapacita úložiska | 256 GB |
| Ukladacie médium | SSD |
| Typ optickej jednotky | Nie |
| Prenosová rýchlosť Ethernet LAN | 10, 1000 Mbit/s, 100 |
| Wi-Fi | Nie |
| Ethernet / LAN pripojenie | Áno |
| Typ uchytenia kábla | Kensington |
| Slot pre zámok | Áno |
| Farba | Čierna |
| Typ skrine | MFF |
| Podporované umiestnenie | Horizontálny / vertikálny |
| Poskytovaný OS | Windows 11 Pro |
| Architektúra operačného systému | 64-bit |
| Model integrovanej grafickej karty | Intel® UHD Graphics 630 |
| Integrovaný grafický adaptér | Áno |
| Samostatný grafický adaptér | Nie |
| Model diskrétnej grafickej karty | Nie je dostupné |
| Upozornenia | The product contains electronic components which may be hazardous to the environment - dispose of in accordance with local regulations., Before working with the product, make sure that all electrical connections are properly made to avoid the risk of electric shock. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Professional computers |
|---|---|
| EAN: | 5901443353072 |
| Počet DisplayPort výstupov: | 2 |
| Kombinovaný portu pre slúchadlá/mikrofón: | Áno |
| Výstup: | Áno |
| Verzia DisplayPort: | 1.4 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A: | 5 |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45): | 1 |
| Typ produktu: | Mini PC |
| Výška: | 182 mm |
| Hmotnosť: | 1,28 kg |
| Šírka: | 36 mm |
| Hĺbka: | 178,6 mm |
| Napájanie: | 65 W |
| Frekvencia procesora: | 2,3 GHz |
| Typ procesoru: | Intel® Core™ i5 |
| Vyrovnávacia pamäť procesora: | 12 MB |
| Boost frekvencia procesora: | 3,8 GHz |
| Počet jadier procesora: | 6 |
| Počet vlákien procesora: | 12 |
| Model procesoru: | i5-10500T |
| Výrobca procesoru: | Intel |
| Vnútorná pamäť: | 16 GB |
| Typ vnútornej pamäte: | DDR4-SDRAM |
| Frekvencia pamäti: | 2666 MHz |
| Celková kapacita úložiska: | 256 GB |
| Ukladacie médium: | SSD |
| Typ optickej jednotky: | Nie |
| Prenosová rýchlosť Ethernet LAN: | 10, 1000 Mbit/s, 100 |
| Wi-Fi: | Nie |
| Ethernet / LAN pripojenie: | Áno |
| Typ uchytenia kábla: | Kensington |
| Slot pre zámok: | Áno |
| Farba: | Čierna |
| Typ skrine: | MFF |
| Podporované umiestnenie: | Horizontálny / vertikálny |
| Poskytovaný OS: | Windows 11 Pro |
| Architektúra operačného systému: | 64-bit |
| Model integrovanej grafickej karty: | Intel® UHD Graphics 630 |
| Integrovaný grafický adaptér: | Áno |
| Samostatný grafický adaptér: | Nie |
| Model diskrétnej grafickej karty: | Nie je dostupné |
| Upozornenia: | The product contains electronic components which may be hazardous to the environment - dispose of in accordance with local regulations., Before working with the product, make sure that all electrical connections are properly made to avoid the risk of electric shock. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
