DELL OptiPlex 5060 i5-8500 16GB 256GB SSD SFF Win11pro Použitý
Kód: UZYDELKOM0865Podrobný popis
DELL OptiPlex 5060 i5-8500 16GB 256GB SSD SFF Win11pro Použitý| Počet DisplayPort výstupov | 2 |
| Vstup | Áno |
| Slúchadlové výstupy | 1 |
| Kombinovaný portu pre slúchadlá/mikrofón | Áno |
| Tlačidlo zap./vyp. | Áno |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C | 1 |
| Výstup | Áno |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A | 5 |
| Počet USB 2.0 portov | 4 |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Ochrana heslom | Áno |
| Trusted Platform Module (TPM) | Áno |
| Typ produktu | PC |
| Obsahuje sieťovú šnúru | Áno |
| Hmotnosť | 6,45 kg |
| Hĺbka | 292 mm |
| Šírka | 92,6 mm |
| Výška | 290 mm |
| Vstupné napätie napájacieho zdroja | 100 - 240 V |
| Napájanie | 200 W |
| Vstupné frekvencia napájacieho zdroja | 50 - 60 Hz |
| Systémová zbernica | 8 GT/s |
| Model procesoru | i5-8500 |
| Vyrovnávacia pamäť procesora | 9 MB |
| Typ vyrovnávacej pamäte procesora | Smart Cache |
| Boost frekvencia procesora | 4,1 GHz |
| Pätica procesora | LGA 1151 (Socket H4) |
| Počet jadier procesora | 6 |
| Výrobná technológia | 14 nm |
| Frekvencia procesora | 3 GHz |
| Výrobca procesoru | Intel |
| Počet vlákien procesora | 6 |
| Vnútorná pamäť | 16 GB |
| Frekvencia pamäti | 2666 MHz |
| Typ vnútornej pamäte | DDR4-SDRAM |
| Pamäťové sloty | 2x DIMM |
| Celková kapacita úložiska | 256 GB |
| Ukladacie médium | SSD |
| Počet diskov | 1 |
| Prenosová rýchlosť Ethernet LAN | 10, 1000, 100 |
| Ethernet / LAN pripojenie | Áno |
| Technológia kabeláže | 10/100/1000Base-T(X) |
| Wi-Fi | Nie |
| Typ skrine | SFF |
| Slot pre zámok | Áno |
| Farba | Čierna |
| Typ uchytenia kábla | Kensington |
| Architektúra operačného systému | 64-bit |
| Poskytovaný OS | Windows 11 Pro |
| Osvedčenia o udržateľnosti | ENERGY STAR, RoHS |
| Model diskrétnej grafickej karty | Nie je dostupné |
| Model integrovanej grafickej karty | Intel® UHD Graphics 630 |
| Samostatný grafický adaptér | Nie |
| Integrovaný grafický adaptér | Áno |
| Modelová séria integrovaného grafického adaptéra | Intel® UHD Graphics |
| Upozornenia | Before working with the product, make sure that all electrical connections are properly made to avoid the risk of electric shock., The product contains electronic components which may be hazardous to the environment - dispose of in accordance with local regulations. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Professional computers |
|---|---|
| EAN: | 5901443266082 |
| Počet DisplayPort výstupov: | 2 |
| Vstup: | Áno |
| Slúchadlové výstupy: | 1 |
| Kombinovaný portu pre slúchadlá/mikrofón: | Áno |
| Tlačidlo zap./vyp.: | Áno |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C: | 1 |
| Výstup: | Áno |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A: | 5 |
| Počet USB 2.0 portov: | 4 |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45): | 1 |
| Ochrana heslom: | Áno |
| Trusted Platform Module (TPM): | Áno |
| Typ produktu: | PC |
| Obsahuje sieťovú šnúru: | Áno |
| Hmotnosť: | 6,45 kg |
| Hĺbka: | 292 mm |
| Šírka: | 92,6 mm |
| Výška: | 290 mm |
| Vstupné napätie napájacieho zdroja: | 100 - 240 V |
| Napájanie: | 200 W |
| Vstupné frekvencia napájacieho zdroja: | 50 - 60 Hz |
| Systémová zbernica: | 8 GT/s |
| Model procesoru: | i5-8500 |
| Vyrovnávacia pamäť procesora: | 9 MB |
| Typ vyrovnávacej pamäte procesora: | Smart Cache |
| Boost frekvencia procesora: | 4,1 GHz |
| Pätica procesora: | LGA 1151 (Socket H4) |
| Počet jadier procesora: | 6 |
| Výrobná technológia: | 14 nm |
| Frekvencia procesora: | 3 GHz |
| Výrobca procesoru: | Intel |
| Počet vlákien procesora: | 6 |
| Vnútorná pamäť: | 16 GB |
| Frekvencia pamäti: | 2666 MHz |
| Typ vnútornej pamäte: | DDR4-SDRAM |
| Pamäťové sloty: | 2x DIMM |
| Celková kapacita úložiska: | 256 GB |
| Ukladacie médium: | SSD |
| Počet diskov: | 1 |
| Prenosová rýchlosť Ethernet LAN: | 10, 1000, 100 |
| Ethernet / LAN pripojenie: | Áno |
| Technológia kabeláže: | 10/100/1000Base-T(X) |
| Wi-Fi: | Nie |
| Typ skrine: | SFF |
| Slot pre zámok: | Áno |
| Farba: | Čierna |
| Typ uchytenia kábla: | Kensington |
| Architektúra operačného systému: | 64-bit |
| Poskytovaný OS: | Windows 11 Pro |
| Osvedčenia o udržateľnosti: | ENERGY STAR, RoHS |
| Model diskrétnej grafickej karty: | Nie je dostupné |
| Model integrovanej grafickej karty: | Intel® UHD Graphics 630 |
| Samostatný grafický adaptér: | Nie |
| Integrovaný grafický adaptér: | Áno |
| Modelová séria integrovaného grafického adaptéra: | Intel® UHD Graphics |
| Upozornenia: | Before working with the product, make sure that all electrical connections are properly made to avoid the risk of electric shock., The product contains electronic components which may be hazardous to the environment - dispose of in accordance with local regulations. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
