DELL OptiPlex 5070 Tiny i5-9500T 16GB 256GB SSD Win11pro Použité
Kód: UZYDELKOM0897Podrobný popis
DELL OptiPlex 5070 Tiny i5-9500T 16GB 256GB SSD Win11pro Použité| PowerShare | Áno |
| Tlačidlo zap./vyp. | Áno |
| DVI port | Nie |
| Výstup | Áno |
| Kombinovaný portu pre slúchadlá/mikrofón | Áno |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C | 1 |
| Počet DisplayPort výstupov | 2 |
| Verzia DisplayPort | 1.2 |
| Konektor pre mikrofón | Nie |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A | 5 |
| Počet portov USB s podporou PowerShare | 2 |
| DC-in konektor | Áno |
| Čip základnej dosky | Intel Q370 |
| Typ produktu | Mini PC |
| Pribalený AC adaptér | Áno |
| Šírka | 36 mm |
| Hĺbka | 178 mm |
| Výška | 182 mm |
| Hmotnosť | 1,18 kg |
| Napájanie | 90 W |
| Pätica procesora | LGA 1151 (Socket H4) |
| Generácia procesora | 9. Generácia procesorov Intel® Core ™ i5 |
| Typ procesoru | Intel® Core™ i5 |
| Systémová zbernica | 8 GT/s |
| Počet jadier procesora | 6 |
| Prevádzkové režimy procesora | 64-bit |
| Výrobná technológia | 14 nm |
| Frekvencia procesora | 2,2 GHz |
| Počet vlákien procesora | 6 |
| Vyrovnávacia pamäť procesora | 9 MB |
| Model procesoru | i5-9500T |
| Typ vyrovnávacej pamäte procesora | Smart Cache |
| Boost frekvencia procesora | 3,7 GHz |
| Výrobca procesoru | Intel |
| Frekvencia pamäti | 2666 MHz |
| Vnútorná pamäť | 16 GB |
| Typ vnútornej pamäte | DDR4-SDRAM |
| Pamäťové sloty | 2x SO-DIMM |
| Intgrovaná čítačka kariet | Nie |
| Celková kapacita úložiska | 256 GB |
| Ukladacie médium | SSD |
| Typ optickej jednotky | Nie |
| Prenosová rýchlosť Ethernet LAN | 10, 1000 Mbit/s, 100 |
| Wi-Fi | Nie |
| Technológia kabeláže | 10/100/1000Base-T(X) |
| Ethernet / LAN pripojenie | Áno |
| Slot pre zámok | Áno |
| Typ uchytenia kábla | Kensington |
| Farba | Čierna |
| Typ skrine | Tiny |
| Podporované umiestnenie | Horizontálny / vertikálny |
| Architektúra operačného systému | 64-bit |
| Poskytovaný OS | Windows 11 Pro |
| Model integrovanej grafickej karty | Intel® UHD Graphics 630 |
| Integrovaný grafický adaptér | Áno |
| Model diskrétnej grafickej karty | Nie je dostupné |
| Samostatný grafický adaptér | Nie |
| Upozornenia | Before working with the product, make sure that all electrical connections are properly made to avoid the risk of electric shock., Avoid contact with internal computer components, they can be potentially harmful or irritating., The product contains electronic components which may be hazardous to the environment - dispose of in accordance with local regulations. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Professional computers |
|---|---|
| EAN: | 5901443268451 |
| PowerShare: | Áno |
| Tlačidlo zap./vyp.: | Áno |
| DVI port: | Nie |
| Výstup: | Áno |
| Kombinovaný portu pre slúchadlá/mikrofón: | Áno |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45): | 1 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C: | 1 |
| Počet DisplayPort výstupov: | 2 |
| Verzia DisplayPort: | 1.2 |
| Konektor pre mikrofón: | Nie |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A: | 5 |
| Počet portov USB s podporou PowerShare: | 2 |
| DC-in konektor: | Áno |
| Čip základnej dosky: | Intel Q370 |
| Typ produktu: | Mini PC |
| Pribalený AC adaptér: | Áno |
| Šírka: | 36 mm |
| Hĺbka: | 178 mm |
| Výška: | 182 mm |
| Hmotnosť: | 1,18 kg |
| Napájanie: | 90 W |
| Pätica procesora: | LGA 1151 (Socket H4) |
| Generácia procesora: | 9. Generácia procesorov Intel® Core ™ i5 |
| Typ procesoru: | Intel® Core™ i5 |
| Systémová zbernica: | 8 GT/s |
| Počet jadier procesora: | 6 |
| Prevádzkové režimy procesora: | 64-bit |
| Výrobná technológia: | 14 nm |
| Frekvencia procesora: | 2,2 GHz |
| Počet vlákien procesora: | 6 |
| Vyrovnávacia pamäť procesora: | 9 MB |
| Model procesoru: | i5-9500T |
| Typ vyrovnávacej pamäte procesora: | Smart Cache |
| Boost frekvencia procesora: | 3,7 GHz |
| Výrobca procesoru: | Intel |
| Frekvencia pamäti: | 2666 MHz |
| Vnútorná pamäť: | 16 GB |
| Typ vnútornej pamäte: | DDR4-SDRAM |
| Pamäťové sloty: | 2x SO-DIMM |
| Intgrovaná čítačka kariet: | Nie |
| Celková kapacita úložiska: | 256 GB |
| Ukladacie médium: | SSD |
| Typ optickej jednotky: | Nie |
| Prenosová rýchlosť Ethernet LAN: | 10, 1000 Mbit/s, 100 |
| Wi-Fi: | Nie |
| Technológia kabeláže: | 10/100/1000Base-T(X) |
| Ethernet / LAN pripojenie: | Áno |
| Slot pre zámok: | Áno |
| Typ uchytenia kábla: | Kensington |
| Farba: | Čierna |
| Typ skrine: | Tiny |
| Podporované umiestnenie: | Horizontálny / vertikálny |
| Architektúra operačného systému: | 64-bit |
| Poskytovaný OS: | Windows 11 Pro |
| Model integrovanej grafickej karty: | Intel® UHD Graphics 630 |
| Integrovaný grafický adaptér: | Áno |
| Model diskrétnej grafickej karty: | Nie je dostupné |
| Samostatný grafický adaptér: | Nie |
| Upozornenia: | Before working with the product, make sure that all electrical connections are properly made to avoid the risk of electric shock., Avoid contact with internal computer components, they can be potentially harmful or irritating., The product contains electronic components which may be hazardous to the environment - dispose of in accordance with local regulations. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
