DELL OptiPlex 5090 i5-10500 16GB 256GB SSD SFF Win11pro Použité
Kód: UZYDELKOM0988Podrobný popis
DELL OptiPlex 5090 i5-10500 16GB 256GB SSD SFF Win11pro Použité| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A | 5 |
| Počet USB 2.0 portov | 4 |
| Verzia DisplayPort | 1.4 |
| Počet DisplayPort výstupov | 2 |
| Počet portov USB s podporou PowerShare | 1 |
| Vstup | Áno |
| Kombinovaný portu pre slúchadlá/mikrofón | Áno |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C | 1 |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Typ produktu | PC |
| Postavenie na trhu | Biznis |
| Trusted Platform Module (TPM) | Áno |
| Čip základnej dosky | Intel Q570 |
| Ochrana heslom | Áno |
| Šírka | 92,6 mm |
| Hĺbka | 292,8 mm |
| Výška | 290 mm |
| Hmotnosť | 5,65 kg |
| Model procesoru | i5-10500 |
| Počet jadier procesora | 6 |
| Výrobca procesoru | Intel |
| Frekvencia procesora | 3,1 GHz |
| Boost frekvencia procesora | 4,5 GHz |
| Vyrovnávacia pamäť procesora | 12 MB |
| Generácia procesora | 10. Generácia procesorov Intel® Core ™ i5 |
| Počet vlákien procesora | 12 |
| Typ procesoru | Intel® Core™ i5 |
| Vnútorná pamäť | 16 GB |
| Frekvencia pamäti | 2666 MHz |
| Typ vnútornej pamäte | DDR4-SDRAM |
| Celková kapacita úložiska | 256 GB |
| Ukladacie médium | SSD |
| Typ optickej jednotky | Nie |
| Prenosová rýchlosť Ethernet LAN | 1000, 10, 100 |
| Technológia kabeláže | 10/100/1000Base-T(X) |
| Wi-Fi | Nie |
| Ethernet / LAN pripojenie | Áno |
| Farba | Čierna |
| Podporované umiestnenie | Horizontálny / vertikálny |
| Typ uchytenia kábla | Kensington |
| Typ skrine | SFF |
| Slot pre zámok | Áno |
| Poskytovaný OS | Windows 11 Pro |
| Architektúra operačného systému | 64-bit |
| Integrovaný grafický adaptér | Áno |
| Model diskrétnej grafickej karty | Nie je dostupné |
| Model integrovanej grafickej karty | Intel® UHD Graphics 630 |
| Samostatný grafický adaptér | Nie |
| PCI Express x4 (Gen 3.x) sloty | 1 |
| PCI Express x16 (Gen 3.x) sloty | 1 |
| Upozornenia | Before working with the product, make sure that all electrical connections are properly made to avoid the risk of electric shock., Avoid contact with internal computer components, they can be potentially harmful or irritating., The product contains electronic components which may be hazardous to the environment - dispose of in accordance with local regulations. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Professional computers |
|---|---|
| EAN: | 5901443355083 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A: | 5 |
| Počet USB 2.0 portov: | 4 |
| Verzia DisplayPort: | 1.4 |
| Počet DisplayPort výstupov: | 2 |
| Počet portov USB s podporou PowerShare: | 1 |
| Vstup: | Áno |
| Kombinovaný portu pre slúchadlá/mikrofón: | Áno |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C: | 1 |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45): | 1 |
| Typ produktu: | PC |
| Postavenie na trhu: | Biznis |
| Trusted Platform Module (TPM): | Áno |
| Čip základnej dosky: | Intel Q570 |
| Ochrana heslom: | Áno |
| Šírka: | 92,6 mm |
| Hĺbka: | 292,8 mm |
| Výška: | 290 mm |
| Hmotnosť: | 5,65 kg |
| Model procesoru: | i5-10500 |
| Počet jadier procesora: | 6 |
| Výrobca procesoru: | Intel |
| Frekvencia procesora: | 3,1 GHz |
| Boost frekvencia procesora: | 4,5 GHz |
| Vyrovnávacia pamäť procesora: | 12 MB |
| Generácia procesora: | 10. Generácia procesorov Intel® Core ™ i5 |
| Počet vlákien procesora: | 12 |
| Typ procesoru: | Intel® Core™ i5 |
| Vnútorná pamäť: | 16 GB |
| Frekvencia pamäti: | 2666 MHz |
| Typ vnútornej pamäte: | DDR4-SDRAM |
| Celková kapacita úložiska: | 256 GB |
| Ukladacie médium: | SSD |
| Typ optickej jednotky: | Nie |
| Prenosová rýchlosť Ethernet LAN: | 1000, 10, 100 |
| Technológia kabeláže: | 10/100/1000Base-T(X) |
| Wi-Fi: | Nie |
| Ethernet / LAN pripojenie: | Áno |
| Farba: | Čierna |
| Podporované umiestnenie: | Horizontálny / vertikálny |
| Typ uchytenia kábla: | Kensington |
| Typ skrine: | SFF |
| Slot pre zámok: | Áno |
| Poskytovaný OS: | Windows 11 Pro |
| Architektúra operačného systému: | 64-bit |
| Integrovaný grafický adaptér: | Áno |
| Model diskrétnej grafickej karty: | Nie je dostupné |
| Model integrovanej grafickej karty: | Intel® UHD Graphics 630 |
| Samostatný grafický adaptér: | Nie |
| PCI Express x4 (Gen 3.x) sloty: | 1 |
| PCI Express x16 (Gen 3.x) sloty: | 1 |
| Upozornenia: | Before working with the product, make sure that all electrical connections are properly made to avoid the risk of electric shock., Avoid contact with internal computer components, they can be potentially harmful or irritating., The product contains electronic components which may be hazardous to the environment - dispose of in accordance with local regulations. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
