DELL OptiPlex 7060 i5-8400 16GB 512GB SSD SFF Win11pro Použité
Kód: UZYDELKOM0990Podrobný popis
DELL OptiPlex 7060 i5-8400 16GB 512GB SSD SFF Win11pro Použité| Počet USB 2.0 portov | 4 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A | 5 |
| Tlačidlo zap./vyp. | Áno |
| Počet PS/2 portov | 2 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C | 1 |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Počet DisplayPort výstupov | 2 |
| Kombinovaný portu pre slúchadlá/mikrofón | Áno |
| Výstup | Áno |
| Typ produktu | PC |
| Postavenie na trhu | Biznis |
| Trusted Platform Module (TPM) | Áno |
| Hĺbka | 290 mm |
| Hmotnosť | 5,26 kg |
| Šírka | 92,6 mm |
| Výška | 292 mm |
| Napájanie | 200 W |
| Model procesoru | i5-8400 |
| Frekvencia procesora | 2,8 GHz |
| Počet jadier procesora | 6 |
| Výrobca procesoru | Intel |
| Vyrovnávacia pamäť procesora | 9 MB |
| Typ vyrovnávacej pamäte procesora | Smart Cache |
| Počet vlákien procesora | 6 |
| Systémová zbernica | 8 GT/s |
| Boost frekvencia procesora | 4 GHz |
| Výrobná technológia | 14 nm |
| Vnútorná pamäť | 16 GB |
| Typ vnútornej pamäte | DDR4-SDRAM |
| Frekvencia pamäti | 2666 MHz |
| Typ optickej jednotky | Nie |
| Ukladacie médium | SSD |
| Celková kapacita úložiska | 512 GB |
| Wi-Fi | Nie |
| Prenosová rýchlosť Ethernet LAN | 100, 1000 Mbit/s, 10 |
| Technológia kabeláže | 10/100/1000Base-T(X) |
| Ethernet / LAN pripojenie | Áno |
| Podporované umiestnenie | Zvislý |
| Farba | Čierna |
| Typ uchytenia kábla | Kensington |
| Typ skrine | SFF |
| Slot pre zámok | Áno |
| Poskytovaný OS | Windows 11 Pro |
| Architektúra operačného systému | 64-bit |
| Samostatný grafický adaptér | Nie |
| Model diskrétnej grafickej karty | Nie je dostupné |
| Modelová séria integrovaného grafického adaptéra | Intel® UHD Graphics |
| Model integrovanej grafickej karty | Intel® UHD Graphics 630 |
| Integrovaný grafický adaptér | Áno |
| Upozornenia | The product contains electronic components which may be hazardous to the environment - dispose of in accordance with local regulations., Avoid contact with internal computer components, they can be potentially harmful or irritating., Before working with the product, make sure that all electrical connections are properly made to avoid the risk of electric shock. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Professional computers |
|---|---|
| EAN: | 5901443355205 |
| Počet USB 2.0 portov: | 4 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A: | 5 |
| Tlačidlo zap./vyp.: | Áno |
| Počet PS/2 portov: | 2 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C: | 1 |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45): | 1 |
| Počet DisplayPort výstupov: | 2 |
| Kombinovaný portu pre slúchadlá/mikrofón: | Áno |
| Výstup: | Áno |
| Typ produktu: | PC |
| Postavenie na trhu: | Biznis |
| Trusted Platform Module (TPM): | Áno |
| Hĺbka: | 290 mm |
| Hmotnosť: | 5,26 kg |
| Šírka: | 92,6 mm |
| Výška: | 292 mm |
| Napájanie: | 200 W |
| Model procesoru: | i5-8400 |
| Frekvencia procesora: | 2,8 GHz |
| Počet jadier procesora: | 6 |
| Výrobca procesoru: | Intel |
| Vyrovnávacia pamäť procesora: | 9 MB |
| Typ vyrovnávacej pamäte procesora: | Smart Cache |
| Počet vlákien procesora: | 6 |
| Systémová zbernica: | 8 GT/s |
| Boost frekvencia procesora: | 4 GHz |
| Výrobná technológia: | 14 nm |
| Vnútorná pamäť: | 16 GB |
| Typ vnútornej pamäte: | DDR4-SDRAM |
| Frekvencia pamäti: | 2666 MHz |
| Typ optickej jednotky: | Nie |
| Ukladacie médium: | SSD |
| Celková kapacita úložiska: | 512 GB |
| Wi-Fi: | Nie |
| Prenosová rýchlosť Ethernet LAN: | 100, 1000 Mbit/s, 10 |
| Technológia kabeláže: | 10/100/1000Base-T(X) |
| Ethernet / LAN pripojenie: | Áno |
| Podporované umiestnenie: | Zvislý |
| Farba: | Čierna |
| Typ uchytenia kábla: | Kensington |
| Typ skrine: | SFF |
| Slot pre zámok: | Áno |
| Poskytovaný OS: | Windows 11 Pro |
| Architektúra operačného systému: | 64-bit |
| Samostatný grafický adaptér: | Nie |
| Model diskrétnej grafickej karty: | Nie je dostupné |
| Modelová séria integrovaného grafického adaptéra: | Intel® UHD Graphics |
| Model integrovanej grafickej karty: | Intel® UHD Graphics 630 |
| Integrovaný grafický adaptér: | Áno |
| Upozornenia: | The product contains electronic components which may be hazardous to the environment - dispose of in accordance with local regulations., Avoid contact with internal computer components, they can be potentially harmful or irritating., Before working with the product, make sure that all electrical connections are properly made to avoid the risk of electric shock. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
