DELL OptiPlex 7060 Micro i5-8500T 16GB 256GB SSD micro SFF Win11pro Použité
Kód: UZYDELKOM0942Podrobný popis
DELL OptiPlex 7060 Micro i5-8500T 16GB 256GB SSD micro SFF Win11pro Použité| Kombinovaný portu pre slúchadlá/mikrofón | Áno |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Počet DisplayPort výstupov | 2 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A | 5 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C | 1 |
| Napájanie | 130 W |
| Typ procesoru | Intel® Core™ i5 |
| Počet jadier procesora | 6 |
| Typ vyrovnávacej pamäte procesora | Smart Cache |
| Systémová zbernica | 8 GT/s |
| Model procesoru | i5-8500T |
| Výrobná technológia | 14 nm |
| Počet vlákien procesora | 6 |
| Vyrovnávacia pamäť procesora | 9 MB |
| Boost frekvencia procesora | 3,5 GHz |
| Výrobca procesoru | Intel |
| Frekvencia procesora | 2,1 GHz |
| Vnútorná pamäť | 16 GB |
| Typ vnútornej pamäte | DDR4-SDRAM |
| Frekvencia pamäti | 2666 MHz |
| Intgrovaná čítačka kariet | Nie |
| Typ optickej jednotky | Nie |
| Ukladacie médium | SSD |
| Celková kapacita úložiska | 256 GB |
| Ethernet / LAN pripojenie | Áno |
| Prenosová rýchlosť Ethernet LAN | 10, 100, 1000 |
| Technológia kabeláže | 10/100/1000Base-T(X) |
| Podporované umiestnenie | Horizontálny / vertikálny |
| Farba | Čierna |
| Typ skrine | microSFF |
| Architektúra operačného systému | 64-bit |
| Poskytovaný OS | Windows 11 Pro |
| Modelová séria integrovaného grafického adaptéra | Intel® UHD Graphics |
| Model integrovanej grafickej karty | Intel® UHD Graphics 630 |
| Integrovaný grafický adaptér | Áno |
| Upozornenia | Before working with the product, make sure that all electrical connections are properly made to avoid the risk of electric shock., Avoid contact with internal computer components, they can be potentially harmful or irritating., The product contains electronic components which may be hazardous to the environment - dispose of in accordance with local regulations. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Professional computers |
|---|---|
| EAN: | 5901443352020 |
| Kombinovaný portu pre slúchadlá/mikrofón: | Áno |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45): | 1 |
| Počet DisplayPort výstupov: | 2 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A: | 5 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C: | 1 |
| Napájanie: | 130 W |
| Typ procesoru: | Intel® Core™ i5 |
| Počet jadier procesora: | 6 |
| Typ vyrovnávacej pamäte procesora: | Smart Cache |
| Systémová zbernica: | 8 GT/s |
| Model procesoru: | i5-8500T |
| Výrobná technológia: | 14 nm |
| Počet vlákien procesora: | 6 |
| Vyrovnávacia pamäť procesora: | 9 MB |
| Boost frekvencia procesora: | 3,5 GHz |
| Výrobca procesoru: | Intel |
| Frekvencia procesora: | 2,1 GHz |
| Vnútorná pamäť: | 16 GB |
| Typ vnútornej pamäte: | DDR4-SDRAM |
| Frekvencia pamäti: | 2666 MHz |
| Intgrovaná čítačka kariet: | Nie |
| Typ optickej jednotky: | Nie |
| Ukladacie médium: | SSD |
| Celková kapacita úložiska: | 256 GB |
| Ethernet / LAN pripojenie: | Áno |
| Prenosová rýchlosť Ethernet LAN: | 10, 100, 1000 |
| Technológia kabeláže: | 10/100/1000Base-T(X) |
| Podporované umiestnenie: | Horizontálny / vertikálny |
| Farba: | Čierna |
| Typ skrine: | microSFF |
| Architektúra operačného systému: | 64-bit |
| Poskytovaný OS: | Windows 11 Pro |
| Modelová séria integrovaného grafického adaptéra: | Intel® UHD Graphics |
| Model integrovanej grafickej karty: | Intel® UHD Graphics 630 |
| Integrovaný grafický adaptér: | Áno |
| Upozornenia: | Before working with the product, make sure that all electrical connections are properly made to avoid the risk of electric shock., Avoid contact with internal computer components, they can be potentially harmful or irritating., The product contains electronic components which may be hazardous to the environment - dispose of in accordance with local regulations. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
