DELL OptiPlex 7070 i3-9100 8GB 256GB SSD SFF Win11pro Použité
Kód: UZYDELKOM0999Podrobný popis
DELL OptiPlex 7070 i3-9100 8GB 256GB SSD SFF Win11pro Použité| Tlačidlo zap./vyp. | Áno |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C | 1 |
| Počet PS/2 portov | 2 |
| DVI port | Nie |
| Počet DisplayPort výstupov | 2 |
| Kombinovaný portu pre slúchadlá/mikrofón | Áno |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A | 5 |
| Konektor pre mikrofón | Nie |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Výstup | Áno |
| Počet sériových portov | 1 |
| Počet USB 2.0 portov | 4 |
| Čip základnej dosky | Intel Q370 |
| Typ produktu | PC |
| Ochrana heslom | Áno |
| Zvukový čip | Realtek ALC3234 |
| Hĺbka | 292 mm |
| Hmotnosť | 5,26 kg |
| Šírka | 92,6 mm |
| Výška | 290 mm |
| Napájanie | 200 W |
| Počet jadier procesora | 4 |
| Boost frekvencia procesora | 4,2 GHz |
| Frekvencia procesora | 3,6 GHz |
| Počet vlákien procesora | 4 |
| Model procesoru | i3-9100 |
| Generácia procesora | 9. Generácia procesorov Intel® Core ™ i3 |
| Systémová zbernica | 8 GT/s |
| Vyrovnávacia pamäť procesora | 6 MB |
| Výrobca procesoru | Intel |
| Frekvencia pamäti | 2400 MHz |
| Typ vnútornej pamäte | DDR4-SDRAM |
| Vnútorná pamäť | 8 GB |
| Celková kapacita úložiska | 256 GB |
| Typ optickej jednotky | Nie |
| Ukladacie médium | SSD |
| Prenosová rýchlosť Ethernet LAN | 1000, 100, 10 |
| Ethernet / LAN pripojenie | Áno |
| Wi-Fi | Nie |
| Technológia kabeláže | 10/100/1000Base-T(X) |
| Farba | Čierna |
| Slot pre zámok | Áno |
| Typ uchytenia kábla | Kensington |
| Podporované umiestnenie | Horizontálny / vertikálny |
| Typ skrine | SFF |
| Poskytovaný OS | Windows 11 Pro |
| Architektúra operačného systému | 64-bit |
| Model integrovanej grafickej karty | Intel® UHD Graphics 630 |
| Model diskrétnej grafickej karty | Nie je dostupné |
| Samostatný grafický adaptér | Nie |
| Integrovaný grafický adaptér | Áno |
| PCI Express x16 (Gen 3.x) sloty | 1 |
| PCI Express x4 sloty | 1 |
| Upozornenia | Avoid contact with internal computer components, they can be potentially harmful or irritating., Before working with the product, make sure that all electrical connections are properly made to avoid the risk of electric shock., The product contains electronic components which may be hazardous to the environment - dispose of in accordance with local regulations. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Professional computers |
|---|---|
| EAN: | 5901443357872 |
| Tlačidlo zap./vyp.: | Áno |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C: | 1 |
| Počet PS/2 portov: | 2 |
| DVI port: | Nie |
| Počet DisplayPort výstupov: | 2 |
| Kombinovaný portu pre slúchadlá/mikrofón: | Áno |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A: | 5 |
| Konektor pre mikrofón: | Nie |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45): | 1 |
| Výstup: | Áno |
| Počet sériových portov: | 1 |
| Počet USB 2.0 portov: | 4 |
| Čip základnej dosky: | Intel Q370 |
| Typ produktu: | PC |
| Ochrana heslom: | Áno |
| Zvukový čip: | Realtek ALC3234 |
| Hĺbka: | 292 mm |
| Hmotnosť: | 5,26 kg |
| Šírka: | 92,6 mm |
| Výška: | 290 mm |
| Napájanie: | 200 W |
| Počet jadier procesora: | 4 |
| Boost frekvencia procesora: | 4,2 GHz |
| Frekvencia procesora: | 3,6 GHz |
| Počet vlákien procesora: | 4 |
| Model procesoru: | i3-9100 |
| Generácia procesora: | 9. Generácia procesorov Intel® Core ™ i3 |
| Systémová zbernica: | 8 GT/s |
| Vyrovnávacia pamäť procesora: | 6 MB |
| Výrobca procesoru: | Intel |
| Frekvencia pamäti: | 2400 MHz |
| Typ vnútornej pamäte: | DDR4-SDRAM |
| Vnútorná pamäť: | 8 GB |
| Celková kapacita úložiska: | 256 GB |
| Typ optickej jednotky: | Nie |
| Ukladacie médium: | SSD |
| Prenosová rýchlosť Ethernet LAN: | 1000, 100, 10 |
| Ethernet / LAN pripojenie: | Áno |
| Wi-Fi: | Nie |
| Technológia kabeláže: | 10/100/1000Base-T(X) |
| Farba: | Čierna |
| Slot pre zámok: | Áno |
| Typ uchytenia kábla: | Kensington |
| Podporované umiestnenie: | Horizontálny / vertikálny |
| Typ skrine: | SFF |
| Poskytovaný OS: | Windows 11 Pro |
| Architektúra operačného systému: | 64-bit |
| Model integrovanej grafickej karty: | Intel® UHD Graphics 630 |
| Model diskrétnej grafickej karty: | Nie je dostupné |
| Samostatný grafický adaptér: | Nie |
| Integrovaný grafický adaptér: | Áno |
| PCI Express x16 (Gen 3.x) sloty: | 1 |
| PCI Express x4 sloty: | 1 |
| Upozornenia: | Avoid contact with internal computer components, they can be potentially harmful or irritating., Before working with the product, make sure that all electrical connections are properly made to avoid the risk of electric shock., The product contains electronic components which may be hazardous to the environment - dispose of in accordance with local regulations. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
