DELL OptiPlex 7080 i5-10500 16GB 256GB SSD TOWER Win11pro Použité
Kód: UZYDELKOM0945Podrobný popis
DELL OptiPlex 7080 i5-10500 16GB 256GB SSD TOWER Win11pro Použité| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A | 3 |
| Počet USB 2.0 portov | 4 |
| Počet portov USB s podporou PowerShare | 1 |
| DVI port | Nie |
| Kombinovaný portu pre slúchadlá/mikrofón | Áno |
| Slúchadlové výstupy | 1 |
| Počet PS/2 portov | 2 |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-A | 2 |
| Počet DisplayPort výstupov | 2 |
| PowerShare | Áno |
| Výstup | Áno |
| Konektor pre mikrofón | Nie |
| Verzia DisplayPort | 1.4 |
| Typ produktu | PC |
| Ochrana heslom | Áno |
| Čip základnej dosky | Intel Q470 |
| Zvukový čip | Realtek ALC3246 |
| Šírka | 169 mm |
| Hĺbka | 301 mm |
| Výška | 367 mm |
| Počet jadier procesora | 6 |
| Výrobca procesoru | Intel |
| Systémová zbernica | 8 GT/s |
| Model procesoru | i5-10500 |
| Frekvencia procesora | 3,1 GHz |
| Generácia procesora | 10. Generácia procesorov Intel® Core ™ i5 |
| Boost frekvencia procesora | 4,5 GHz |
| Vyrovnávacia pamäť procesora | 12 MB |
| Typ procesoru | Intel® Core™ i5 |
| Typ vyrovnávacej pamäte procesora | Smart Cache |
| Počet vlákien procesora | 12 |
| Typ vnútornej pamäte | DDR4-SDRAM |
| Vnútorná pamäť | 16 GB |
| Frekvencia pamäti | 2666 MHz |
| Celková kapacita úložiska | 256 GB |
| Ukladacie médium | SSD |
| Technológia kabeláže | 10/100/1000Base-T(X) |
| Prenosová rýchlosť Ethernet LAN | 100, 1000 Mbit/s, 10 |
| Wi-Fi | Nie |
| Ethernet / LAN pripojenie | Áno |
| Farba | Čierna |
| Podporované umiestnenie | Zvislý |
| Slot pre zámok | Áno |
| Typ skrine | Tower |
| Typ uchytenia kábla | Kensington |
| Poskytovaný OS | Windows 11 Pro |
| Architektúra operačného systému | 64-bit |
| Model integrovanej grafickej karty | Intel® UHD Graphics 630 |
| Model diskrétnej grafickej karty | Nie je dostupné |
| Integrovaný grafický adaptér | Áno |
| Samostatný grafický adaptér | Nie |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Professional computers |
|---|---|
| EAN: | 5901443352211 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A: | 3 |
| Počet USB 2.0 portov: | 4 |
| Počet portov USB s podporou PowerShare: | 1 |
| DVI port: | Nie |
| Kombinovaný portu pre slúchadlá/mikrofón: | Áno |
| Slúchadlové výstupy: | 1 |
| Počet PS/2 portov: | 2 |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45): | 1 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-A: | 2 |
| Počet DisplayPort výstupov: | 2 |
| PowerShare: | Áno |
| Výstup: | Áno |
| Konektor pre mikrofón: | Nie |
| Verzia DisplayPort: | 1.4 |
| Typ produktu: | PC |
| Ochrana heslom: | Áno |
| Čip základnej dosky: | Intel Q470 |
| Zvukový čip: | Realtek ALC3246 |
| Šírka: | 169 mm |
| Hĺbka: | 301 mm |
| Výška: | 367 mm |
| Počet jadier procesora: | 6 |
| Výrobca procesoru: | Intel |
| Systémová zbernica: | 8 GT/s |
| Model procesoru: | i5-10500 |
| Frekvencia procesora: | 3,1 GHz |
| Generácia procesora: | 10. Generácia procesorov Intel® Core ™ i5 |
| Boost frekvencia procesora: | 4,5 GHz |
| Vyrovnávacia pamäť procesora: | 12 MB |
| Typ procesoru: | Intel® Core™ i5 |
| Typ vyrovnávacej pamäte procesora: | Smart Cache |
| Počet vlákien procesora: | 12 |
| Typ vnútornej pamäte: | DDR4-SDRAM |
| Vnútorná pamäť: | 16 GB |
| Frekvencia pamäti: | 2666 MHz |
| Celková kapacita úložiska: | 256 GB |
| Ukladacie médium: | SSD |
| Technológia kabeláže: | 10/100/1000Base-T(X) |
| Prenosová rýchlosť Ethernet LAN: | 100, 1000 Mbit/s, 10 |
| Wi-Fi: | Nie |
| Ethernet / LAN pripojenie: | Áno |
| Farba: | Čierna |
| Podporované umiestnenie: | Zvislý |
| Slot pre zámok: | Áno |
| Typ skrine: | Tower |
| Typ uchytenia kábla: | Kensington |
| Poskytovaný OS: | Windows 11 Pro |
| Architektúra operačného systému: | 64-bit |
| Model integrovanej grafickej karty: | Intel® UHD Graphics 630 |
| Model diskrétnej grafickej karty: | Nie je dostupné |
| Integrovaný grafický adaptér: | Áno |
| Samostatný grafický adaptér: | Nie |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
