DELL OptiPlex 7090 i5-10505 16GB 256GB SSD SFF Win11pro Použité
Kód: UZYDELKOM1000Podrobný popis
DELL OptiPlex 7090 i5-10505 16GB 256GB SSD SFF Win11pro Použité| Kombinovaný portu pre slúchadlá/mikrofón | Áno |
| Počet DisplayPort výstupov | 2 |
| Verzia DisplayPort | 1.4 |
| Počet USB 2.0 portov | 4 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-A | 2 |
| Počet portov USB s podporou PowerShare | 1 |
| Počet PS/2 portov | 2 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A | 3 |
| Vstup | Áno |
| Počet sériových portov | 1 |
| Počet portov USB typ C | 1 |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| PowerShare | Áno |
| Zvukový systém | Waves MaxxAudio |
| Čip základnej dosky | Intel Q570 |
| Typ produktu | PC |
| Šírka | 92,6 mm |
| Výška | 290 mm |
| Hĺbka | 292,8 mm |
| Hmotnosť | 5,72 kg |
| Frekvencia procesora | 3,2 GHz |
| Typ procesoru | Intel® Core™ i5 |
| Boost frekvencia procesora | 4,6 GHz |
| Počet vlákien procesora | 12 |
| Počet jadier procesora | 6 |
| Generácia procesora | 10. Generácia procesorov Intel® Core ™ i5 |
| Model procesoru | i5-10505 |
| Vyrovnávacia pamäť procesora | 12 MB |
| Výrobca procesoru | Intel |
| Vnútorná pamäť | 16 GB |
| Typ vnútornej pamäte | DDR4-SDRAM |
| Frekvencia pamäti | 2666 MHz |
| Typ optickej jednotky | Nie |
| Celková kapacita úložiska | 256 GB |
| Ukladacie médium | SSD |
| Prenosová rýchlosť Ethernet LAN | 100, 10, 1000 |
| Technológia kabeláže | 10/100/1000Base-T(X) |
| Wi-Fi | Nie |
| Ethernet / LAN pripojenie | Áno |
| Typ skrine | SFF |
| Typ uchytenia kábla | Kensington |
| Slot pre zámok | Áno |
| Farba | Čierna |
| Poskytovaný OS | Windows 11 Pro |
| Architektúra operačného systému | 64-bit |
| Model diskrétnej grafickej karty | Nie je dostupné |
| Výrobca integrovanej GPU | Intel |
| Model integrovanej grafickej karty | Intel® UHD Graphics 630 |
| Samostatný grafický adaptér | Nie |
| Integrovaný grafický adaptér | Áno |
| Počet slotov PCI Express x16 (Gen 4.x) | 1 |
| PCI Express x4 (Gen 3.x) sloty | 1 |
| Upozornenia | Avoid contact with internal computer components, they can be potentially harmful or irritating., Before working with the product, make sure that all electrical connections are properly made to avoid the risk of electric shock., The product contains electronic components which may be hazardous to the environment - dispose of in accordance with local regulations. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Professional computers |
|---|---|
| EAN: | 5901443358053 |
| Kombinovaný portu pre slúchadlá/mikrofón: | Áno |
| Počet DisplayPort výstupov: | 2 |
| Verzia DisplayPort: | 1.4 |
| Počet USB 2.0 portov: | 4 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-A: | 2 |
| Počet portov USB s podporou PowerShare: | 1 |
| Počet PS/2 portov: | 2 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A: | 3 |
| Vstup: | Áno |
| Počet sériových portov: | 1 |
| Počet portov USB typ C: | 1 |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45): | 1 |
| PowerShare: | Áno |
| Zvukový systém: | Waves MaxxAudio |
| Čip základnej dosky: | Intel Q570 |
| Typ produktu: | PC |
| Šírka: | 92,6 mm |
| Výška: | 290 mm |
| Hĺbka: | 292,8 mm |
| Hmotnosť: | 5,72 kg |
| Frekvencia procesora: | 3,2 GHz |
| Typ procesoru: | Intel® Core™ i5 |
| Boost frekvencia procesora: | 4,6 GHz |
| Počet vlákien procesora: | 12 |
| Počet jadier procesora: | 6 |
| Generácia procesora: | 10. Generácia procesorov Intel® Core ™ i5 |
| Model procesoru: | i5-10505 |
| Vyrovnávacia pamäť procesora: | 12 MB |
| Výrobca procesoru: | Intel |
| Vnútorná pamäť: | 16 GB |
| Typ vnútornej pamäte: | DDR4-SDRAM |
| Frekvencia pamäti: | 2666 MHz |
| Typ optickej jednotky: | Nie |
| Celková kapacita úložiska: | 256 GB |
| Ukladacie médium: | SSD |
| Prenosová rýchlosť Ethernet LAN: | 100, 10, 1000 |
| Technológia kabeláže: | 10/100/1000Base-T(X) |
| Wi-Fi: | Nie |
| Ethernet / LAN pripojenie: | Áno |
| Typ skrine: | SFF |
| Typ uchytenia kábla: | Kensington |
| Slot pre zámok: | Áno |
| Farba: | Čierna |
| Poskytovaný OS: | Windows 11 Pro |
| Architektúra operačného systému: | 64-bit |
| Model diskrétnej grafickej karty: | Nie je dostupné |
| Výrobca integrovanej GPU: | Intel |
| Model integrovanej grafickej karty: | Intel® UHD Graphics 630 |
| Samostatný grafický adaptér: | Nie |
| Integrovaný grafický adaptér: | Áno |
| Počet slotov PCI Express x16 (Gen 4.x): | 1 |
| PCI Express x4 (Gen 3.x) sloty: | 1 |
| Upozornenia: | Avoid contact with internal computer components, they can be potentially harmful or irritating., Before working with the product, make sure that all electrical connections are properly made to avoid the risk of electric shock., The product contains electronic components which may be hazardous to the environment - dispose of in accordance with local regulations. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
